کوجوکوری و چوشی

کوجوکوری و چوشی – این منطقه که در قسمت شرقی کانتو قرار دارد .خانه برخی از بهترین سواحل در منطقه کانتو(توکیو،کاناگاوا ، سایتاما،ایباراگی)و غذاهای دریایی غنی و بسیاری از نقاط دیدنی است.

در برخی از بکرترین سواحل ژاپن، نزدیک توکیو، شنا و موج‌سواری کنید

با مایل‌ها سواحل، موج‌های مناسب موج‌سواری، و حال و هوای آرام جزیره، سخت است باور کنیم که کوجوکوری و چوشی فقط یک سفر کوتاه از توکیو هستند. خط ساحلی ناهموار دارای نقاط رصد کنار صخره با چشم‌اندازهای بی‌پایان دریا است. این منطقه به عنوان یک مکان موج سواری برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشهور است.

این موارد را از دست ندهید

• طولانی ترین خط ساحلی شنی ژاپن در ساحل Kujukurihama

• مناظر غروب خورشید از کیپ اینوبو

• منظره ۳۶۰ درجه از رصدخانه

چگونه به آنجا برویم

ساده ترین راه برای دسترسی به این منطقه با ماشین است، اما خدمات قطار و اتوبوس وجود دارد که کمی کمتر از دو ساعت از توکیو فاصله دارد.

از چیبا می‌توانید با ماشین از طریق بزرگراه چیبا-توگان به کوجوکوری و چوشی دسترسی پیدا کنید. خط JR Sobu دارای یک قطار سریع السیر از ایستگاه چیبا مستقیماً به ایستگاه چوشی است که در مجاورت Kujukurihama قرار دارد. برای رسیدن به ساحل، از خط اصلی Sobu به ایستگاه Togane بروید و از آنجا اتوبوس بگیرید.

کوجوکوری و چوشی

شن های سفید و امواج ملایم ساحل کوجوکوری

ساحل کوجوکوری یک خط ساحلی طولانی شنی در ساحل شمال شرقی شبه جزیره بوسو چیبا است. دومین ساحل طولانی ژاپن است که ۶۰ کیلومتر ساحل شنی و آب شفاف دارد. مردم برای لذت بردن از کایت‌برد و موج‌سواری ایستاده به ساحل هجوم می‌آورند، در حالی که موج‌سواران جدی برای امواج بزرگ‌تر پارو می‌زنند.

از منطقه اطراف ساحل کوجوکور لذت ببرید

منطقه اطراف ساحل کوجوکوری حسی جذاب و محلی دارد، بدون استراحتگاه های بزرگی که اغلب سواحل زیبا را اشغال می کنند. رستوران‌های خانوادگی کوچک غذاهای دریایی تازه صید شده می‌فروشند، و کلبه‌های کنار ساحل ناهار باربیکیو سرو می‌کنند.

اقامتگاه‌های متنوعی از هتل‌ها گرفته تا مهمان‌خانه‌های کوچک و ریوکان سنتی ژاپنی وجود دارد. کل منطقه حس بدیعی از یک شهر موج سواری را دارد.

کوجوکوری و چوشی- مناظر وسیع در کیپ اینوبو

کیپ اینوبو شبه جزیره کوچکی است که بر فراز اقیانوس آرام بیرون آمده است. بالای صخره نقاط دیدبانی بسیار زیبای بادگیر در اطراف فانوس دریایی سر به فلک کشیده سفید وجود دارد که بسیاری را به دیدن اولین طلوع خورشید سال نو می کشاند. در نزدیکی ایستگاه Inubo، Manganji، یک معبد بودایی غیرمعمول با رنگ‌های زنده قرار دارد.

در فانوس دریایی اینوبوساکی از همه چیز بالاتر بروید

در بالای صخره، فانوس دریایی اینوبوساکی یک منظره وسیع ۳۶۰ درجه از اقیانوس و کل منطقه کوجوکوری ارائه می دهد. این فانوس دریایی ۱۴۰ ساله است و به روزهای اولیه مدرنیزاسیون ژاپن در قرن نوزدهم باز می گردد.

یک دیدگاه مدرن

برج بندر چوشی از شهر چوشی به خلیج مشرف است. عرشه مشاهده که از فولاد و شیشه انعکاسی ساخته شده است، مستقیماً به بندر ماهیگیری در دهانه رودخانه تون می نگرد. می توانید غذاهای محلی را در رستوران غذاهای دریایی طبقه همکف امتحان کنید.

منحنی زمین را ببینید

کوه آتاگو به عنوان “تپه ای که می توانید منحنی زمین را در آن ببینید” نیز شناخته می شود و با نام خود مطابقت دارد. با بیش از ۴۰۰ متر ارتفاع، مرتفع ترین نقطه استان چیبا است.

غروب های عالی

رصدخانه ای در بالای آن، منظره ای ۳۶۰ درجه از اقیانوس، حومه اطراف و قوس منحنی افق را ارائه می دهد. همچنین یک مکان عالی برای تماشای غروب خورشید است. در یک روز صاف، می‌توانید تا کوه تسوکوبا، کیپ اینوبو و ساحل کوجوکوری را ببینید.

شکوفه های خیره کننده پارک موبارا

پارک موبارا پارکی وسیع در شهر موبارا است که در اطراف حوضچه ای عظیم با ماهی کپور رنگارنگ ساخته شده و پل های لاکی قرمز آن را طی می کند. این پارک به ویژه در فصل بهار که تقریباً ۳۰۰۰ درخت گیلاس شکوفا می شوند بسیار زیبا است.که به مقصدی محبوب برا بازدیدکنندگان تور ژاپن بهار تبدل شده است .

 

قطارهای تاریخی

علاقه مندان به قطار از سوار شدن بر واگن های قدیمی راه آهن برقی چوشی بین چوشی و توکاوا لذت خواهند برد. حتی بلیت‌های قطاری که روی خط فروخته می‌شوند مقوای قدیمی و ضخیم هستند. ایستگاه های عجیب و غریب در طول مسیر دارای معماری اروپایی هستند. کل خط حال و هوای یک انیمیشن جذاب را دارد. در واقع، خط چوشی و ایستگاه های آن در رمان ها و درام های تلویزیونی جاودانه شده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.