کوشیرو و هوکایدو شرقی

کوشیرو و هوکایدو شرقی–  بندر کوشیرو در شرق هوکایدو واقع شده است و به عنوان پایتخت استان فرعی عمل می کند و پرجمعیت ترین شهر در بخش شرقی است. . این شهر در امتداد سواحل ژاپن، هوکایدو در جزیره کوشیرو است از زمان افتتاح در سال ۱۸۹۹، بهبودهایی در آن به عنوان یک بندر اصلی برای هوکایدو شرقی انجام شده است،که به مقصدی محبوب برا خریداران تور ژاپن و عاشقان طبیعت مبدل گردیده است .

طبیعت به صورت خام

برای دیدن برخی از بکرترین مناظر و زیستگاه های حیات وحش در ژاپن، از هوکایدو شرقی باشکوه دیدن کنید. این گوشه وسیع و منزوی ژاپن که سه پارک از شش پارک ملی هوکایدو را در خود جای داده است، ارزش سفر در هر زمانی از سال را دارد.

این موارد را از دست ندهید

• از مناظر خیره کننده پارک ملی آکان ماشو و پارک ملی شیرتوکو لذت ببرید

• با حیات وحش متنوع هوکایدو شرقی در خشکی و دریا روبرو شوید

• از مرداب های کوشیرو، بزرگترین زمین باتلاقی ژاپن دیدن کنید

• برای فصل تماشایی یخ دریفت بیایید

کوشیرو و هوکایدو شرقی

چگونه به آنجا برویم

بیش از پنج فرودگاه در منطقه گسترده هوکایدو شرقی خدمات رسانی می کنند. همچنین می توانید با قطار از ساپورو و سایر شهرهای بزرگ که توسط گذرگاه ریلی ژاپن پوشش داده شده اند، به مناطق مختلف دسترسی داشته باشید.

برای اوبیهیرو و مونبتسو: فرودگاه توکاچی اوبیهیرو و فرودگاه اوخوتسک مونبتسو پروازهای مستقیم به توکیو دارند.

برای کوشیرو مارش و پارک ملی آکان ماشو: فرودگاه کوشیرو دارای پروازهای مستقیم از ساپورو (فرودگاه اوکاداما/نیو چیتوز)، توکیو (فرودگاه بین‌المللی توکیو/فرودگاه بین‌المللی ناریتا) و اوزاکا (فرودگاه بین‌المللی کانسای) است. پروازهای فصلی شامل پروازهای مستقیم از فرودگاه بین المللی مرکزی ژاپن (Centrair) و اوزاکا (فرودگاه بین المللی اوزاکا) است.

برای منطقه Abashiri و منطقه Shiretoko: فرودگاه Memanbetsu دارای پروازهای مستقیم به Chitose (Sapporo) و توکیو است.

برای پارک ملی Akan-Mashu و منطقه Shiretoko: فرودگاه Nemuro Nakashibetsu دارای پروازهای مستقیم از ساپورو (فرودگاه جدید Chitose) و توکیو (فرودگاه Haneda) است.

کوشیرو و هوکایدو شرقی- کشتی سواری در میان یخ

هنگامی که زمستان شروع می شود، سفر خود را در ساحل اوخوتسک با یک کشتی یخ شکن شروع کنید تا یخ رانش شگفت انگیز ریوهیو را ببینید که در برابر مایل ها ساحل از مونبتسو تا اوتورو فشرده می شود. پیاده روی با کفش برفی در میان دریاچه های یخ زده در پارک ملی Shiretoko یا غواصی در یخ در Utoro را امتحان کنید.اخذ ویزای ژاپن ، سفر به هوکایدو و بازدید این ساحل زیبا جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

قوهای مهاجر و لک لک های رقصنده را ببینید

همچنین در فصل زمستان، از بزرگراه ملی ماشو به سمت Kawayu Onsen بروید، جایی که می‌توانید قوهای موذی مهاجر را در دریاچه یخ زده کوشارو و دریاچه ماشو ببینید. به گشتن در پارک ملی آکان ماشو ادامه دهید یا به سمت جنوب به کوشیرو مارش بروید تا لک لک های تاج قرمز بیشتری را ببینید.

نهنگ ها مراقب خرس ها هستند

در ماه‌های گرم‌تر، به Memanbetsu یا Nakashibetsu پرواز کنید و در تور پارک ملی Shiretoko شرکت کنید. برای تماشای بهترین مناظر از بیابان بزرگ دست نخورده ژاپن، از Utoro یا Rausu به یک کشتی دریایی بروید و خرس‌ها را در ساحل یا نهنگ‌ها را در دریا ببینید.

در آب و مناظر غوطه ور شوید

در امتداد ساحل به سمت جنوب حرکت کنید تا مناظر باشکوه و حیات پرندگان در شبه جزیره نوتسوکه، دریاچه فورنکو و کیپ نوساپو را تحسین کنید یا به پارک ملی آکان ماشو بپیچید. قبل از رفتن به حمام گرم در اونسن مشرف به دریاچه زیبای آکان، مناظر خیره کننده اطراف دریاچه ماشو و آب های آبی و آرام برکه کامینوکوئیکه در سمت شرق پارک را از دست ندهید.

برای تکمیل سفر، جاده اصلی را از کنار دریاچه زیبای Onneto به دشت های توکاچی دنبال کنید تا از باغ های زیبای شکوفه و یک آب گرم جوان کننده در Tokachigawa Onsen در نزدیکی Obihiro لذت ببرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.