کیسارازو و اطراف آن

کیسارازو و اطراف آن ، از سفر در زیر آب تا نگاه کردن به چاله های جهنم

کیسارازو، در شبه جزیره بوسو، دارای جاذبه‌های غیرعادی است. اینجا نقطه شروع Aqua Line است، بزرگراهی که شما را به زیر خلیج می برد. کوهنوردان و گردشگران تور ژاپن  عاشق کوه نوکوگیری، یکی از بلندترین کوه های چیبا هستند، جایی که می توانید به چاله های جهنم نگاه کنید. این منطقه خانه یکی از بزرگترین بوداهای ژاپن و همچنین یکی از مراکز خرید بزرگ منطقه توکیو است.

این موارد را از دست ندهید

• Umihotaru، یک ایستگاه استراحت بزرگراهی منحصر به فرد در اقیانوس

• کوه نوکوگیری، با مناظر وسیع از چشم انداز

• ماجراهای زمین های کشاورزی در مادر بوکوجو

• مرکز خرید میتسویی کیسارازو

کیسارازو و اطراف آن

چگونه به آنجا برویم

منطقه کیسارازو با قطار از توکیو یا ترکیب تونل-پل Aqua Line که از خلیج توکیو عبور می کند قابل دسترسی است.

با قطار، کیسارازو و بیشتر جاذبه‌های منطقه از طریق خط Uchibo از ایستگاه Soga در انتهای خط JR Keiyo قابل دسترسی هستند.

یک راه جالب تر برای بازدید، سفر با اتوبوس در خط آبی، بزرگراهی که تا حدی زیر خلیج توکیو می رود، یا کشتی توکیو بی است. هر دو از استان کاناگاوا در سمت غربی خلیج حرکت می کنند.

تنها ایستگاه استراحت بزرگراهی جهان که در اقیانوس قرار دارد

Umihotaru یک جزیره مصنوعی است که به عنوان نقطه میانی در Aqua Line عمل می کند. این ایستگاه استراحت به معنای «کرم شب تاب دریایی» است که توسط دریا احاطه شده است و رستوران، فروشگاه، چشم‌انداز خلیج و سایر امکانات را دارد.

از کوه نوکوگیری به چاله های جهنم نگاه کنید

کوه نوکوگیری کوهی در شبه جزیره بوسو است که ۳۲۹ متر ارتفاع دارد. نام خود را از شکل آن گرفته است که شبیه اره ژاپنی یا نوکوگیری است. کوهی نسبتاً کم ارتفاع است و پیاده روی به قله سخت نیست، اما منظره آن تماشایی است. از بالا، می توانید تپه های بوسو و خلیج توکیو را ببینید. این نقطه رصد، با نام Jigoku Nozoki به معنی “نگاه کردن به داخل جهنم” شناخته می شود. در حالی که هیچ چیز جهنمی در مورد مناظر وجود ندارد، نگاه کردن از قله می تواند باعث شود احساس کنید در حال سقوط هستید.

کیسارازو و اطراف آن:بودایی با ابعاد شگفت انگیز

سمت غربی کوه شامل مجموعه معبد وسیع نیهونجی تنبودای است که یکی از دارایی های فرهنگی مهم ژاپن است. این معبد وسیع و زیبای ذن ۱۳۰۰ سال پیش ساخته شد و هنوز هم برای تربیت راهبان از آن استفاده می شود.

مجموعه معبد دارای یکی از بزرگترین مجسمه های بودا در ژاپن است. مجسمه سنگی ۳۱ متری در سال ۱۷۸۳ از گرانیت کوه تراشیده شد و دو برابر ارتفاع بودا معروف در معبد کوتوکوین کاماکورا است.

دوستان خزدار در مادر بوکوجو

مزرعه مادر یک پارک حیوانات لذت بخش درست در مرکز شبه جزیره بوسو است. اینجا خانه ای برای موجودات مختلف در هر شکل و اندازه است، دارای فعالیت های سرگرم کننده زیادی برای بچه ها و مناظر باشکوه از کشور تپه ای مجاور است.

در بالای یک تپه، یک شهربازی کوچک با ترن هوایی، یک چرخ و فلک و یک ریل دوچرخه سواری وجود دارد.

مغازه دارها خوشحال می شوند

پارک میتسوی اوت لت دارای تعداد زیادی فروشگاه با نام تجاری است و بزرگترین مرکز خرید در منطقه توکیو است. نزدیکی آن به توکیو و دسترسی آسان از طریق Aqua line، آن را به یک مرکز خرید محبوب برای مردم توکیو و همچنین مردم محلی چیبا تبدیل کرده است.

رنگ های فصلی در شبه جزیره بوسو

دره سرسبز و ناهموار Yoro و رودخانه Yoro در شبه جزیره بوسو چیبا واقع شده است. این منطقه جنگلی مناظر طبیعی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند، به ویژه در پاییز که برگ‌ها تغییر رنگ می‌دهند.بطور کلی اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر میکنید حتما باید برای دریافت ویزای ژاپن اقدام کنید.

سوار راه آهن تاریخی شوید

راه آهن کومیناتو ۳۹ کیلومتر از ساحل غربی در گوی تا شهر اوتاکی امتداد دارد. قطارهای قدیمی برقی نیستند بلکه با دیزل حرکت می کنند. قدیمی ترین قطار از سال ۱۹۶۲ مورد استفاده قرار گرفته است. مسیر خوش منظره آن از میان مزارع گل، مزارع برنج و شهرهای عجیب و غریب می گذرد.

یک مرکز خلاق

موزه ایچیهارا در نزدیکی دریاچه تاکاتاکی قرار دارد و با فضایی سرسبز احاطه شده است. این مرکز با تمرکز بر هنر مدرن با نمایش ها، کارگاه ها، فعالیت های آموزشی و فعالیت های فرهنگی، قطب خلاق منطقه در نظر گرفته می شود.

یکی از مهم ترین جاذبه های فرهنگی این منطقه، موزه یادبود هیشیکاوا مورونوبو است، موزه ای که هنرمندی به همین نام را گرامی می دارد. هیشیکاوا مورونوبو استاد Ukiyo-e، چاپ چوبی ژاپنی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.