کاندا

کاندا (神田) ناحیه شهری توکیو است که در شمال شرقی کاخ امپراتوری توکیو قرار دارد . این یک منطقه توریستی اصلی نیست، بلکه بیشتر یک منطقه معمولی محلی با مناطق مسکونی و دانشگاه های متعدد است. کاندا به طور سنتی یک مرکز آکادمیک بوده است و به همین دلیل جوانان به آن رفت و آمد می کنند. قبلاً محل یک مدرسه کنفوسیوس بود که یوشیما سیدو ، زیارتگاهی که به فیلسوف بزرگ چینی تقدیم شده است، باقی مانده است.

با این وجود، این منطقه چندین محله جالب مانند منطقه آلات موسیقی Ochanomizu، منطقه کتاب Jimbocho و لوازم الکترونیکی و انیمیشن معروف مکا Akihabara را ارائه می دهد . کاندا همچنین محل زیارتگاه کاندا میوجین و جشنواره کاندا است که یکی از سه جشنواره مهم توکیو است .در اینجا راهنمایی تور ژاپن وجود دارد که به شما کمک می کند از بازدید خود از این منطقه بهترین استفاده را ببرید .

کاندا

مکان های مورد علاقه در کاندا

زیارتگاه کاندا میوجین

ساعت کاری: همیشه باز

بسته: روزهای پایانی وجود ندارد

ورودی: رایگان

معبد Kanda Myojin سه خدا را در خود جای داده است: Daikokuten – خدای برداشت خوب و ازدواج، Ebisu – خدای ماهیگیران و بازرگانان، و Taira Masakado – یک ارباب شورشی محبوب قرن دهم. مردم برای دعای رفاه به حرم مشرف می شوند. جشنواره کاندا که یکی از سه جشنواره بزرگ ژاپن است، فستیوال زیارتگاه کاندا میوجین است.

یوشیما سیدو

ساعت کاری: ۹:۳۰ تا ۱۷:۰۰ (تا ۱۶:۰۰ در زمستان)

تعطیل: ۱۳-۱۷ اوت و ۲۹-۳۱ دسامبر

ورودی: رایگان (۲۰۰ ین برای ورود به سالن اصلی در تعطیلات آخر هفته)

یوشیما سیدو زیارتگاهی است که به کنفوسیوس محقق چینی تقدیم شده است. کنفوسیوسیسم فلسفه دولتی اواخر دوره ادو (۱۸۶۸-۱۶۰۳) بود و این عبادتگاه بخشی از مکتب کنفوسیوس بود. ساختمان‌های حرم با لاک سیاه پوشانده شده‌اند که ظاهری منحصر به فرد و چشمگیر ایجاد می‌کند. محوطه حرم هر روز باز است و همچنین مجسمه برنزی کنفوسیوس را در خود جای داده است. اما فضای داخلی سالن اصلی فقط در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی باز است .

معبد یوشیما تنجین

ساعت کاری: ۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

تعطیل: بدون روزهای تعطیل

ورودی: رایگان

معبد یوشیما تنجین تنها پنج دقیقه پیاده در جنوب غربی برکه شینوبازو پارک اوئنو واقع شده است. مانند تمام زیارتگاه های تنجین ، یوشیما تنجین به سوگاوارا میچیزن، خدای دانش پژوهی اختصاص دارد. در حدود فوریه و مارس هر سال، این زیارتگاه جشن آلو را برای جشن شکوفه دادن بسیاری از درختان آلو برگزار می کند .بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از این معبد حتما باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید .

نیکولای دو (کلیسای سنت نیکولای)

ساعت کاری: شنبه و یکشنبه بین ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۶:۰۰

ورودی: ۳۰۰ ین کمک مالی

نیکولای دو کلیسای جامع اصلی کلیسای ارتدکس ژاپن است. ساختمان کنونی در سال ۱۹۲۹ پس از اینکه ساختمان اصلی قرن نوزدهم در زلزله بزرگ کاندا در سال ۱۹۲۳ آسیب جدی دیده بود، بازسازی شد . نیکولای دو از دوره میجی به دلیل معماری روسی با سقف گنبدی و برج ناقوس محبوب بوده است.

خیابان ساز موسیقی اوچانومیزو

ساعت کاری: معمولاً ۱۱:۰۰ تا ۲۰:۰۰ (یکشنبه ها کمی کوتاه تر)

تعطیل: بسته به فروشگاه متفاوت است

خیابان سازهای موسیقی اوچانومیزو درست در جنوب ایستگاه اوچانومیزو واقع شده است. تقریباً ۵۰۰ متر توسط فروشگاه‌هایی که آلات موسیقی و اقلام مرتبط با موسیقی را می‌فروشند، ردیف شده است.

شهر کتاب جیمبوچو

ساعت کاری: معمولاً ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۳۰

تعطیل است: بسیاری از مغازه ها در روزهای یکشنبه و تعطیلات ملی بسته می شوند.

محله جیمبوچو دارای تعداد زیادی کتابفروشی است که جدیدترین عناوین و همچنین کتاب های قدیمی یا دست دوم را می فروشند. کتابفروشی‌ها فضایی علمی را به جیمبوچو می‌بخشند، جایی که یک بعدازظهر آرام را می‌توان در یکی از چندین کافه این منطقه سپری کرد.

رسیدن به کاندا و اطراف آن

ایستگاه Ochanomizu در خط JR Chuo ، خط JR Sobu و خط مترو Marunouchi نزدیک‌ترین ایستگاه به بسیاری از مکان‌های دیدنی است. با خط JR Chuo از ایستگاه توکیو ۵ دقیقه و ۱۵۰ ین یا از ایستگاه Shinjuku در ۱۰ دقیقه و ۱۸۰ ین می‌توانید به آن برسید.

منبع : https://www.japan-guide.com/e/e3074.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.