آلپ ژاپن

آلپ ژاپنماجراهای آلپ در بام ژاپن ، اوج بیابان در کوه های آلپ ژاپن برای کوهنوردان، اسکی بازان، صخره نوردان و طرفداران طبیعت لذت بخش است.

کوه‌های آلپ ناگانو هر چیزی را که یک علاقه‌مند به ورزش در فضای باز آرزو می‌کند در خود جای داده است. جاذبه‌های اینجا عبارتند از منطقه Kamikochi با امکانات بی‌پایان کوهنوردی، منطقه Hakuba و برف و دامنه‌های کلاس المپیک آن، و سیرک Senjojiki که توسط یخچال‌های طبیعی ایجاد شده است.که بازدیدکنندگان تور ژاپن زمستان را در سراسر جهان شگفت زده می کند.

کوه‌ها و جوامع اطراف آن فرصت‌های بی‌پایانی را برای کاوش و ماجراجویی فراهم می‌کنند، از جمله قلعه ماتسوموتو، یکی از بهترین جشنواره‌های کابوکی رایگان ژاپن در اوشیکا است.

این موارد را از دست ندهید

• سیرک نفس گیر Senjojiki در کوه های آلپ مرکزی

• زیبایی خیره کننده کوهستانی کامیکوچی

• بازدید از هاکوبا برای اسکی و اسنوبورد در سطح جهانی

چگونه به آنجا برویم

ماتسوموتو رایج ترین دروازه به سمت کوه های آلپ شمالی ناگانو است. با قطار سریع السیر JR Chuo Line-Limited از ایستگاه Shinjuku کمتر از سه ساعت با قطار از توکیو فاصله دارد.

برای کسانی که مستقیماً به منطقه کامیکوچی می روند، تعدادی اتوبوس شبانه مستقیم وجود دارد که از توکیو، اوزاکا و کیوتو حرکت می کنند.

اگر در حال حاضر در منطقه هستید، با قطار Matsumoto Denkitetsudo از شهر ماتسوموتو ناگانو به ایستگاه Shin-Shimashima بروید، سپس با اتوبوس به Kamikochi بروید. این مسیر حدود دو ساعت طول می کشد. خودروهای شخصی در منطقه کامیکوچی مجاز نیستند.

آلپ ژاپن

کوه های آلپ شمالی خیره کننده

رشته کوه های آلپ شمالی با امکانات ورزشی برفی در سطح جهانی و دسترسی آسان از مناطق پست و قله های بیش از ۳۰۰۰ متر، یکی از معروف ترین مناطق آلپ ژاپن است.

ماجراجویی بی‌وقفه برای طرفداران طبیعت

پارک ملی چوبو سانگاکو، همیشه در طول سال چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد. چه در حال تماشای مناظر باشکوه در امتداد رودخانه آزوسا کامیکوچی باشید، چه از نیزه سر به فلک کشیده کوه یاریگاتاکه بالا بروید، چه با سفری چند روزه به سمت فلات کوهستانی بکر کومو-نو-دایرا به اعماق بروید، هرگز از دیدن آن کوتاه نخواهید آمد و گزینه هایی برای ماجراجویی در فضای باز وجود دارد.

از قلعه تاریخی ماتسوموتو دیدن کنید

منطقه اطراف آلپ شمالی نیز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بازدید از قلعه ماتسوموتو که در منطقه همسایه قرار دارد، مکان مناسبی برای گذراندن زمان در مسیر رسیدن به ارتفاعات است.

آلپ ژاپن:بهترین گریز عاشقان برف

تفرجگاه زمستانی معروف جهانی هاکوبا، با حدود ده مسیر، مناظر زیبا را حتی در فصل خارج از فصل، با اقامت در تمام سال ارائه می دهد.

 

آلپ مرکزی

آلپ مرکزی که به نام آلپ کیسو نیز شناخته می شود، ستون فقرات جنوب ناگانو را تشکیل می دهد، دره اینا به سمت شرق و دره کیسو در امتداد غرب گسترش می یابد.

با طناب به یک بیابان آلپ بروید

کوه‌های هوکن و کوماگاتاکه به‌خاطر طناب‌راه کومگاتاکه مرکزی آلپ در ضلع شرقی رشته کوه‌ها، راحت‌ترین قله‌ها هستند. این طناب‌راه شما را به ارتفاع ۲۶۰۰ متری می‌برد و دنیایی از مناظر زیبای آلپی و گیاهان کمیاب را در سیرک سنجوجیکی، که توسط یخچال‌های طبیعی ۲۰۰۰۰ سال پیش حک شده‌اند، به نمایش می‌گذارد.

ماجراجویی های آلپ در کوه های آلپ جنوبی

منطقه آلپ جنوبی در حالی که دسترسی کمتری نسبت به کوه های آلپ شمالی یا مرکزی دارد، اما پایگاهی فوق العاده برای ماجراجویی های آلپ است. بسیاری از قله های آن در پارک ملی آلپ مینامی قرار دارند و کل منطقه، از جمله جوامع پای این رشته کوه، توسط یونسکو به عنوان ذخیره گاه زیست کره اعلام شده است.

پیاده روی در ضلع جنوبی

از ناگانو می‌توانید کوه‌های آلپ جنوبی را پیاده‌گردی کنید، اما صعودها سخت‌تر و کمتر از سمت دیگر در یاماناشی قابل دسترسی هستند. منطقه در امتداد دامنه در دره اینا ناگانو ارزش بازدید را دارد.بطور کلی اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر می کنید ابتدا باید نسبت به ویزای توریستی ژاپن اقدام کنید .

برای جشن های فرهنگی از اوشیکا دیدن کنید

فستیوال‌های رایگان کابوکی روستای اوشیکا در بهار و پاییز جمعیت قابل توجهی را به خود جلب می‌کند، همچنین جشنواره معروف شکوفه‌های گیلاس پارک قلعه تاکاتو در بهار. در جشنواره عروسکی آگوست آیدا، هنرمندانی از سراسر ژاپن حضور دارند و موزه عروسکی آن ۳۰۰ سال از سبک سنتی و جذاب عروسک‌سازی بونراکو را به نمایش می‌گذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.