ایواکونی،یاماگوچی

ایواکونی،یاماگوچی – شهری آرام و معروف به‌خاطر شکوفه‌های گیلاس و پل طاقی چوبی بی‌نظیر

نزدیک به هیروشیما و میاکوجیما، شهر قلعه ایواکونی قرار دارد که دارای برخی ویژگی های متمایز است. باغ‌های گل‌های فصلی و زیبای پارک کیکو، طاق‌های سر به فلک کشیده پل کینتایکیو، مناظر چشمگیر از قلعه ایواکونی و مارهای سفید مقدس منحصربه‌فرد ایواکونی، آن را به مقصدی پرارزش تبدیل کرده است ، که بازدید کنندگان از سراسر دنیا برای خرید تور ژاپن اقدام می کنند .

این موارد را از دست ندهید

• پل پنج قوسی خیره کننده کینتای

• قلعه ایواکونی و مناظر کوه شیرویاما

• خوردن Iwakunizushi، سوشی فشرده محلی

چگونه به آنجا برویم

از طریق قطار محلی، قطار تندرو شینکانسن یا از طریق فرودگاه به ایواکونی برسید.

Sanyo Shinkansen در ایستگاه Shin-Iwakuni توقف می کند. سفر از ایستگاه Shin-Yamaguchi حدود نیم ساعت یا حدود ۱۵ دقیقه از ایستگاه هیروشیما طول می کشد. از طرف دیگر، در خط اصلی Sanyo به ایستگاه Iwakuni سوار قطار محلی شوید. زمان سفر از هیروشیما ۵۰ دقیقه است. این دو ایستگاه در دو طرف شهر قرار دارند، بنابراین قبل از سفر حتما مقصد نهایی خود را بررسی کنید. از طریق هوا، حدود ۹۰ دقیقه از فرودگاه Haneda تا فرودگاه Iwakuni Kintaikyo طول می کشد.

ایواکونی،یاماگوچی

ایواکونی،یاماگوچی:یک شگفتی مهندسی

پل کینتایکیو با طراحی منحصربفرد پنج قوسی خود بر روی رودخانه نیشیکی قرار دارد. این پل که در هر فصلی منظره ای مسحورکننده دارد، به ویژه در اوایل آوریل که هزاران شکوفه گیلاس در کناره های رودخانه و پارک کیکو در نزدیکی آن شکوفا می شوند، خیره کننده است.

نمایی از قلعه فرمانده

تا قلعه چشمگیر ایواکونی پیاده‌روی کنید یا با طناب‌راه راحت Iwakunijo بروید. از موزه قلعه با زره ها و مصنوعات سامورایی دیدن کنید و مناظر سراسر شهر را از طبقه بالا تحسین کنید.

این بازسازی در سال ۱۹۶۲ که برای ادای احترام به قلعه اصلی انجام شده در اینجا در سال ۱۶۰۸ ساخته شده است و جوهر اصلی قلعه را به تصویر می کشد. خرابه های قلعه سابق ایواکونی را در این مکان ببینید.

وقتی به پایین برگشتید، مطمئن شوید که در موزه هنر کاشیوابارا توقف کنید، جایی که نمایشگاه‌های جالبی درباره زندگی سامورایی‌های محلی و زره‌هایی که به تن می‌کردند، خواهید دید. صحت برداشت موزه از تاریخ سامورایی ها با عنوان آنها برای این بخش از نمایشگاه هایشان تأکید می شود: فرهنگ زندگی و مرگ.

 

تاریخ و زیبایی در پارک کیکو

پارک کیکو، مکانی محبوب برای تماشای شکوفه‌های گیلاس در بهار، پارکی با ویرانه‌های قلعه است که یادآور دوره ادو (۱۶۰۳-۱۸۶۷) است. این باغ آرام نه تنها آرامش را ارائه می دهد، بلکه بینش شگفت انگیزی از تاریخ محلی ارائه می دهد.

چیزهای زیادی برای سرگرم کردن بازدیدکنندگان وجود دارد، از جمله سه موزه، و دو خانه سامورایی سابق که از بیرون قابل مشاهده هستند.بطور کلی تمدید ویزای ژاپن و سفر به ایواکونی و بازدید از از این موزه های سرگرم کننده جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

مارهای سفید عرفانی ایواکونی

ایواکونی محل زندگی یک نوع کمیاب از مارهای سفید است که به نام شیروهبی شناخته می شود. ایواکونی که به عنوان یادبود طبیعی ژاپن تعیین شده است، توانسته است نسخه های آلبینو از این مارها را پرورش دهد. مارها به عنوان خدایان نگهبان مورد احترام بودند و اعتقاد بر این بود که شیروهبی خوش شانسی می آورد. در موزه مار سفید، نزدیک پل کینتایکیو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سوشی خاص ایواکونی

Iwakunizushi یک نوع خاص از سوشی فشرده است که به شکل مربع متمایز ساخته می شود. این سوشی با لایه‌هایی مانند کیک با مواد رنگارنگی مانند ماهی بریده شده، برگ‌های گل داوودی، ریشه نیلوفر آبی، تخم مرغ برش‌ داده شده و قارچ شیتاکه پر شده است.

ایواکونی همچنین اخیراً به یک مکان معروف برای بستنی تبدیل شده است، با چندین مغازه در اطراف پل کینتای که انواع باورنکردنی طعم‌ها از جمله ساکورا، چای سبز و طعم‌های فصلی محدود را به فروش می‌رسانند. اینجا بهترین راه برای پایان دادن به سفر شما به این منطقه است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.