معرفی سوغات کشور ژاپن

معرفی سوغات کشور ژاپن –  فوروشیکی یک پارچه بسته بندی سنتی ژاپنی منحصر به فرد و همه کاره است که برای قرن ها وجود داشته است. این جایگزین سازگار با محیط زیست برای کیسه های کاغذی یا پلاستیکی برای حمل مواد غذایی، بسته بندی هدایا یا حتی به عنوان یک روسری شیک مناسب است!

میتوان معروف ترین سوغات ژاپن نیز مواردی از جمله هنرهای دستی، وسایل کاربردی و لوازم تفریحی،غذا ، … را در صدها فروشگاه سوغاتی باکیفیت در تور ژاپن تهیه نمود .

راه‌های مختلفی برای تا کردن آن برای داشتن ظاهری شیک وجود دارد. فوروشیکی با طرح ها و رنگ های زیبای خود می تواند به عنوان یک قطعه تزئینی در خانه شما نیز استفاده شود. این یک سوغات عالی است که نمادی از مفهوم ژاپنی mottainai یا پشیمانی از چیزهای بیهوده است.

طرفداران سنسو و اوچیوا

زیبا و جمع و جور، این پنکه ها هم اهداف زیبایی شناختی و هم کاربردی دارند و به خنک ماندن در تابستان های گرم و مرطوب ژاپن کمک می کنند، همچنین به عنوان فن های تاشو شناخته می شود، از بامبو و کاغذ یا پارچه ساخته شده است و اغلب با نقوش سنتی ژاپنی تزئین شده است.

یا فن های غیر تاشو نیز از بامبو با کاغذ یا ابریشم ساخته می شوند و اغلب با طرح های رنگارنگ تزئین می شوند. هر دو نوع فن سوغاتی های بسیار خوبی از ژاپن می سازند و می توانند به عنوان لوازم جانبی کاربردی یا به عنوان قطعات تزئینی در خانه شما استفاده شوند.

داروما

اسباب‌بازی‌های زیبا و عجیب ژاپنی هستند که غرق در سنت و نمادگرایی هستند. این عروسک‌های کوچک، با شکل گرد و چشم‌های خالی نمادین، نشان‌دهنده استقامت و خوش شانسی هستند.

ژاپنی‌ها معمولاً از عروسک‌های داروما به عنوان طلسم برای کمک به دستیابی به اهداف خود یا غلبه بر موانع با نقاشی چشم چپ هنگام آرزو کردن، و سپس نقاشی چشم راست هنگامی که خواسته‌شان برآورده شد، استفاده می‌کنند.

آنها برای کسانی که به معنویت و فرهنگ ژاپنی علاقه مند هستند سوغاتی های بسیار خوبی می سازند. عروسک داروما را به خانه بیاورید و اجازه دهید انرژی مثبت آن به شما انگیزه دهد تا به رویاهایتان برسید!

اوماموری (طلسم های خوش شانس)

اوماموری نوعی طلسم خوش شانسی است که در بین مردم ژاپن رایج است. این طلسم های کوچک در زیارتگاه ها و معابد در سراسر ژاپن فروخته می شوند و اعتقاد بر این است که اشکال مختلفی از محافظت و موفقیت را ارائه می دهند. ویزای ژاپن را تهیه کنید و از خرید سوغاتی های متنوع و متعدد برای خانواده و اطرافیانتان لذت ببرید.

مهم نیست که چه نوع دغدغه ای دارید، یک نکته مهم برای آن وجود دارد: سلامتی و ایمنی، موفقیت های تحصیلی، رونق کسب و کار، موفقیت عاشقانه، شما نام ببرید. این سوغاتی های کوچک و رنگارنگ هدایایی عالی برای عزیزانتان می سازد یا به عنوان یادگاری شخصی از سفر شما به ژاپن.

چاپستیک

یک ظروف ضروری در هر وعده غذایی ژاپنی است. آنها نه تنها کاربردی و کاربردی هستند، بلکه دارای اهمیت فرهنگی زیادی نیز هستند. چاپستیک های ژاپنی معمولاً از چوب یا بامبو ساخته می شوند و در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند.

آنها نه تنها برای غذا خوردن بلکه به عنوان یک عنصر تزئینی در خانواده های ژاپنی استفاده می شوند. یک جفت چاپستیک به عنوان یادگاری به خانه بیاورید و دوستان و خانواده خود را با مهارت های تازه کشف شده خود در چاپستیک تحت تاثیر قرار دهید!

سفال ژاپنی

به دلیل زیبایی، دوام و کارایی خود شناخته شده است. سفال سنتی یا سفال مدرن با طرح های اصلی، مقاومت در برابر جذابیت منحصر به فرد آن سخت است. پس از همه، این یکی از با ارزش ترین صنایع دستی محلی در ژاپن است و در خارج از کشور بسیار مورد تحسین قرار گرفته است.

شما می توانید سفال ها را به اشکال مختلف مانند ست چای، بشقاب، کاسه و حتی گلدان بیابید. هر قطعه با دقت و توجه به جزئیات ساخته شده است، و آن را به یک سوغاتی عالی برای آوردن به خانه و گرامی داشتن در سال های آینده تبدیل می کند.

هانکو

هانکو که با نام اینکان نیز شناخته می‌شود ، مهرهای شخصی سنتی ژاپنی هستند که برای قرن‌ها به جای امضای شخصی مانند غرب برای امضای اسناد و اوراق رسمی استفاده می‌شدند. حتی تا به امروز! این سوغاتی های منحصر به فرد و شخصی سازی شده از چوب، عاج یا سنگ ساخته شده و نام صاحب آن حک شده است.

آنها یک سوغاتی منحصر به فرد و معنادار درست می کنند که برای علاقه مندان به خوشنویسی و فرهنگ ژاپنی عالی است. هانکو خود را بگیرید و روی اسناد و یادگاری های شخصی خود اثر بگذارید.

محصولات ماچا

ماچا نوعی چای سبز پودری است که به دلیل طعم بی نظیر و فواید سلامتی اش در سراسر جهان شهرت دارد. ژاپن خانه ماچا است و برای هر کسی که از این کشور بازدید می کند باید آن را امتحان کند.

اما اگر فکر می‌کردید که این پایان کار است، در انتظار شما هستید! عشق این کشور به ماچا به این معنی است که تقریباً می توانید هر چیزی را که فکرش را بکنید پیدا کنید. هر چیزی. می توانید محصولاتی برای ماچا لاته آماده یا پودر مخصوص دسرها و همچنین بستنی ماچا یا انواع کیک پیدا کنید.

با این حال، اگر فقط آماده کردن یک فنجان چای ماچا برای خودتان درست است، حتی می‌توانید مقداری ماچا و یک ست چای سنتی ژاپنی با قاشق بامبو را به خانه بیاورید و هم بزنید تا از یک چای آرامش‌بخش با دوستان و خانواده لذت ببرید.

واگاشی (شیرینی سنتی ژاپنی)

واگاشی یک شیرینی سنتی ژاپنی است که از آرد برنج و مواد مختلفی مانند خمیر لوبیا، شکر و میوه تهیه می شود. این شیرینی ها در شکل ها و اندازه های مختلف هستند و اغلب در مراسم چای با چای سبز سرو می شوند.

آنها نه تنها خوشمزه هستند، بلکه به زیبایی ارائه می شوند و آنها را به یک سوغاتی عالی برای آوردن به خانه تبدیل می کنند. با یک جعبه واگاشی عزیزان خود را با طعم فرهنگ ژاپنی غافلگیر کنید.

کیمونو

کیمونو که از ابریشم و کتانی باکیفیت ساخته شده است، مجموعه‌های پیچیده و عبایی‌مانندی است که به‌طور سنتی در رویدادهای فرهنگی مهم مانند عروسی‌ها، تشییع جنازه، و مراسم بلوغ پوشیده می‌شود. پارچه‌های غنی و کمان‌ها و ارسی‌های چشم‌نواز لذت بصری هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.