کاخ امپراتوری و ایستگاه توکیو

کاخ امپراتوری و ایستگاه توکیو باغ‌های زیبای امپراتوری، مراکز خرید زیرزمینی وسیع، هنر و غذاخوری‌های خوب

ایستگاه توکیو و منطقه اطراف مارونوشی تضاد بین ژاپن سنتی و مدرن را نشان می دهد. آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده مشرف به باغ‌های آرام امپراتوری هستند، و نمای خیره‌کننده ایستگاه به‌سبک دهه ۱۹۰۰، قطارهای گلوله‌ای شیک و انبوهی از خریدهای فرهنگ پاپ و گزینه‌های آشپزی جذاب را در خود پنهان کرده است.

این موارد را از دست ندهید

• باغ های آرام، خندق ها و سازه های سنتی اطراف کاخ امپراتوری

• بخارپز کردن کاسه های نودل از فروشگاه های سراسر شهر در غرفه های خیابان رامن

• موزه‌ها و مغازه‌هایی که در ساختمان‌های قدیمی قرار دارند

چگونه به آنجا برویم

ایستگاه توکیو یک مرکز اصلی برای بسیاری از قطارهای شهری و خطوط مترو و همچنین قطارهای تندرو است.

علاوه بر قطارهای تندرو در سراسر کشور، ایستگاه توکیو را می توان از داخل محدوده شهر در خط Yamanote، Chuo Line، Sobu Line و Keihin-Tohoku Line رفت. برای کسانی که از خطوط متروی توکیو استفاده می کنند، خط Marunouchi راحت است. اگرچه کمی همراه با پیاده‌روی است، اما می‌توانید از طریق گذرگاه‌های زیرزمینی متصل به ایستگاه Otemachi، جایی که خطوط مترو Tozai، Chiyoda، Hanzomon و Mita متوقف می‌شوند، به ایستگاه توکیو برسید.

اگر از فرودگاه ناریتا می آیید، ناریتا اکسپرس (NEX) به ایستگاه توکیو متصل می شود و حدود یک ساعت فاصله دارد.

کاخ امپراتوری و ایستگاه توکیو

از قلمرو امپراتور بازدید کنید

کاخ امپراتوری که در محل سابق قلعه ادو – زمانی بزرگترین قلعه در جهان بود – ساخته شده است معمولاً فقط از دور قابل مشاهده است. با این حال، می توانید برای یک تور از محوطه های داخلی باشکوه ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که از قبل از طریق وب سایت رزرو کنید.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از کاخ زیبای امپراطور ابتدا باید ویزای ژاپن را دریافت نمایید.

به باغ‌های شرقی کاخ امپراتوری بروید تا در باغ‌هایی که به‌سبک ژاپنی با دقت آراسته شده قدم بزنید و دیوارهای قلعه باستانی را ببینید. باغ ها برای عموم باز است. دوندگان و دوچرخه سواران به طور منظم دور کاخ می گردند. اگر فرصت دارید به آنها بپیوندید.

شکوفه های گیلاس در کنار قصر

در حالی که قدم زدن در اطراف محوطه کاخ امپراتوری در تمام فصول دوست‌داشتنی است، در طول فصل شکوفه‌های گیلاس، خندق چیدوریگافوچی با سایه‌های ظریف صورتی و سفید زنده می‌شود. با یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه کودانشیتا، می‌توانید زیر سایبانی از شکوفه‌های ساکورا که به آرامی می‌ریزند قدم بزنید یا حتی یک قایق پارویی برای دیدن اطراف خندق کرایه کنید. برای جلوگیری از شلوغی، حتماً در اوایل روز بروید.

در همان اطراف، معبد یاسوکونی جشنواره شکوفه‌های گیلاس را با غرفه‌های غذا و نورپردازی‌های محبوب عصرانه برگزار می‌کند.

کاخ امپراتوری و ایستگاه توکیو:خرید، هنر و فرهنگ

فریب همه ساختمان‌های اداری درخشان را نخورید – منطقه مارونوشی مملو از موزه‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های مجلل است. برای خریدهای درجه یک با طعم اروپایی، به خیابان درختکاری شده ناکا-دوری که بین ایستگاه توکیو و کاخ کشیده شده است نگاه نکنید.

درست در کنار ایستگاه، فروشگاه‌های بزرگ شین مارونوچی، KITTE و دایمارو گزینه‌های محبوبی برای بازدیدکنندگان تور ژاپن  هستند که در جستجوی یک هدیه عالی یا جدیدترین مد ژاپنی هستند.

ترجیح می دهید هنر و یادگیری را دنبال کنید؟ سالن‌های آجر قرمز موزه میتسوبیشی ایچیگوکان مجموعه‌ای از هنرهای ژاپنی و غربی و همچنین کافه‌ای دلپذیر را در خود جای داده است که می‌توانید در آن به پاهای خود استراحت دهید. گزینه‌های دیگر برای هنر عبارتند از موزه مجموعه‌های امپراتوری در نزدیکی باغ‌های شرقی، موزه ملی هنر و علم مدرن در پارک کیتانومارو، و Intermediatheque در ساختمان KITTE.

در اطراف ایستگاه توکیو

به لطف موقعیت مرکزی آن، می توانید به راحتی از این منطقه به گینزا، یک منطقه خرید زیبا، یا نیهونباشی، خانه مراکز خرید کوردو موروماچی، و رستوران های سنتی بروید. برای یک لقمه سریع و خوشمزه، توکیو استیشن سیتی – منطقه خرید زیرزمینی زیر ایستگاه – یک گزینه عالی با انتخاب های فراوان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.