ایماباری و اطراف آن

ایماباری و اطراف آن ، مرکز دوچرخه‌سواری با جذابیت قدیمی

چه راننده ای مشتاق باشید و چه نباشید، گشتن در آب های درخشان دریای داخلی ستو در داخل و اطراف ایماباری ضروری است. این شهر خانه انواع کارخانه ها و مکان های تاریخی است که به شما امکان می دهد فرهنگ منطقه را از نزدیک کشف کنید.

این موارد را از دست ندهید

• یاکیتوری، مرغ کبابی ترد ایماباری

• دوچرخه سواری شیمانامی کایدو برای تماشای آفتاب گرم و مناظر خیره کننده دریای داخلی ستو

• هنر حوله‌سازی عجیب موزه حوله ایماباری را ببینید

چگونه به آنجا برویم

دسترسی به ایماباری از هر نقطه ای در ایهیم آسان است. افراد ماجراجوتر می توانند در یک روز از استان هیروشیما به آنجا دوچرخه سواری کنید.

برای رسیدن به ایهیم از توکیو، یک سواری با هواپیما از هاندا حدود یک ساعت طول می کشد. از ماتسویاما، با خط یوسان لیمیتد اکسپرس ایشیزوچی به ایماباری بروید. این سفر ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید.

با قطاری از هونشو، با سانیو شینکانسن به اوکایاما بروید. به قطار سریع السیر Shiokaze Limited بروید که در عرض دو ساعت و نیم به ایماباری خواهید رسید. اگر می‌خواهید با شیمانامی کایدو دوچرخه‌سواری کنید، یک روز را برای سواری از شهر اونومیچی در استان هیروشیما به ایماباری بگذارید.

ایماباری و اطراف آن

بهشت دوچرخه سواران

ایماباری خانه شیمانامی کایدو است، مجموعه‌ای از ۹ پل که در سراسر جزایر دریای داخلی ستو تا استان هیروشیما امتداد دارند. مسیر دوچرخه‌سواری ۶۰ کیلومتری شما را از میان مناظر ایده‌آل با کوه‌های کاج و نارنجی میکان و گرداب‌های چرخان و هیپنوتیزمی تنگه کوروشیما رد میکند. شما می توانید کل مسیر را دوچرخه سواری کنید یا فقط یکی از مسیرهای متعدد اطراف جزایر را انتخاب کنید.

گل رز و کایزوکو

در اوشیما، قبل از رفتن به موزه موراکامی کایزوکو، از باغ های رز یوشیومی دیدن کنید، نگاهی جذاب به تاریخ موراکامی کایزوکو (دریانوردان) در این آب ها. همچنین می توانید با قایق سواری در کنار موزه، سریع ترین جریان های دریایی در ژاپن را تجربه کنید.

ایماباری و اطراف آن:موزه های فراوان

در جزیره اومیشیما زیارتگاه Oyamazumi-jinja واقع شده است که یکی از قدیمی ترین ها در غرب ژاپن است. ویزای توریستی ژاپن را دریافت کنید و از موزه‌های اومیشیما، از جمله موزه گنجینه ملی، که بزرگترین مجموعه زره‌ها و شمشیرهای سامورایی ژاپن را در خود جای داده است، دیدن کنید.

موزه هنر اومیشیما مجموعه بزرگی از نقاشی‌های سبک نیهونگا را در خود جای داده است. اگر هنر معاصر را ترجیح می دهید، به موزه های خیره کننده توکورو و تویو ایتو بروید.

قلعه ای با کوسه ها

قلعه ایماباری یکی از سه خندق آب شور در ژاپن را دارد و گاهی اوقات می توان کوسه ها را در حال شنا در داخل آن دید. نگران نباشید، آنها بسیار کوچک هستند.

اگرچه داخل آن حس مدرن تری دارد، اما نمایشگاه های زیادی برای جلب توجه شما دارد. زمانی که نورپردازی چشمگیر جزئیات دراماتیک نمای بیرونی قلعه را برجسته می‌کند، بهتر است این قلعه را در شب مشاهده کنید.اخذ ویزای ژاپن ،سفر به ایماباری و بازدید از این قلعه زیبا جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

شیفته هنر حوله ای باشید

در ایماباری، حوله به یک هنر تبدیل شده است. در موزه حوله ایماباری می توانید نحوه ایجاد این حوله ها را مشاهده کنید. صدای ریتمیک ماشین‌هایی با چند دهه قدمت، گواهی بر طول عمر این صنعت محلی بسیار محبوب است. شما می توانید خودتان ساختن را امتحان کنید، اما این کار بدی نیست. این موزه همچنین دارای یک گالری هنری است که از حوله ها ساخته شده است، با نمایشگاه هایی که به طور منظم تغییر می کنند.

فست فود – اما نه آنطور که می دانید

غذای ایماباری یک غذای سریع و خوشمزه است. Yakibuta tamago meshi، یک غذای آبدار از گوشت خوک که با برنج پخته شده با تخم مرغ های کمی سرخ شده سرو می شود، یکی از این غذاها است. یاکیتوری مرغ ایماباری در سراسر ژاپن مشهور است.

بیشتر کاوش کنید

اگر به دنبال کارهای بیشتری برای دیدن و انجام دادن هستید، سوار دوچرخه خود شوید و به سمت شیمانامی کایدو ادامه دهید. در این مسیر ۶۰ کیلومتری، آنچه که می توانید ببینید، انجام دهید و تجربه کنید فقط به میزان فاصله ای که می توانید رکاب بزنید محدود می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.