ایکدا،اوزاکا

ایکدا،اوزاکا از پیاده روی در طبیعت و محصولات به سبک برادوی در شمال اوزاکا لذت ببرید

مکان‌هایی مانند پارک یادبود اکسپو، تاکارازوکا ریو، پارک مینو و موزه کاپ‌نودلز در اینجا قرار دارد. مناطق شمال غربی اوزاکا نیز فضای باز، سرسبزی و فضایی آرام‌تر را ارائه می‌کنند . دامنه‌های کوه‌های روکو در شمال غربی قرار دارند و تعداد انگشت شماری از مسیرهای پیاده‌روی به سمت جنگل‌های انبوه می‌روند.

این موارد را از دست ندهید

• موزه ها و باغ های وسیع پارک یادبود اکسپو

• پیاده روی در مسیرهای پیاده روی از طریق پارک مینو

• اجرای یک گروه کاملاً زن تاکارازوکا

چگونه به آنجا برویم

ایکدا با قطار ۲۰ دقیقه از اوزاکا فاصله دارد.

برای رسیدن به ایکدا، از ایستگاه Hankyu-Umeda از خط Hankyu Takarazuka استفاده کنید و در ایستگاه ایکدا پیاده شوید.

جاذبه های شمال اوزاکا از طریق JR، خطوط راه آهن Hankyu و خطوط متروی شهری در ۳۰ دقیقه ای ایستگاه Osaka/Umeda قرار دارند.

جایی که برای اولین بار پیشرفت اقتصادی ژاپن به نمایش گذاشته شد

پارک یادبود اکسپو در محل نمایشگاه جهانی اکسپو ۷۰ قرار دارد. این رویداد نشان دهنده توسعه سریع ژاپن پس از جنگ و موقعیت آن به عنوان یک نیروگاه اقتصادی در حال ظهور بود. این محوطه به پارک عمومی ۲۶۰ هکتاری با باغ، موزه و تفریح ​​تبدیل شد.

ایکدا،اوزاکا

برج خورشید

مشهورترین مکان دیدنی این پارک، یک مجسمه ۷۰ متری است که برای نمایشگاه ۱۹۷۰ به نام برج خورشید سفارش داده شد و به نقطه عطفی برای شهر تبدیل شده است.

در پارک مینو در کوهستان قدم بزنید

برای هوای تازه، پیاده روی آرام در کوه و مناظر خیره کننده، به پارک مینو که درست در شمال شهر است بروید. مسیر پیاده‌روی آسفالت‌شده پارک به یک آبشار مرتفع منتهی می‌شود، نقطه‌ای که بازدیدکنندگان تور ژاپن پاییز برای تحسین شاخ و برگ‌های زرشکی و طلایی با شکوه در دامنه کوه جمع می‌شوند، بسیار محبوب است.

مسیرهای چالش برانگیزتر (که به زبان انگلیسی روی نقشه ها در ورودی پارک مشخص شده اند) با مسیر اصلی تلاقی می کنند و شما را بیشتر به دامنه کوه می برد.

ایکدا،اوزاکا:به ته فنجان نودل برسیم

بطور کلی اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید حتما باید برای ویزای تورستی ژاپن اقدام کنید.در موزه کاپ نودل ایکدا کشف کنید که چگونه نودل های فوری دنیا را فتح کردند. کودکان و بزرگسالان به طور یکسان عاشق این موزه مدرن مملو از حقایق رشته فرنگی هستند. وقتی آنجا هستید، فنجان رامن خود را طراحی کنید و رامن فوری با نسخه محدود را بچشید.

تولیدات بزرگ و خیره کننده به سبک برادوی

در سمت غرب قطار، تاکارازوکا محل استقرار گروه تئاتر، خوانندگی و رقص زنانه، تاکارازوکا Revue است. این نمایش منحصر به فرد ژاپنی (فکر می کنیم که زرق و برق برادوی و درام کلاسیک ترکیب شده اند) و اجراکنندگان آن طرفداران زیاد و وفاداری دارند.

بازیکنان، که از دوران کودکی تحت آموزش‌های سخت‌گیرانه قرار می‌گیرند، در سطح ملی به دلیل تعهدشان به گروه و هنرهای نمایشی و به خاطر لشکر هواداران شیفته‌شان مشهور هستند. تماشای تعامل بین طرفداران و بازیکنان تقریباً به اندازه Revue سرگرم کننده است.

می‌توانید از طریق وب‌سایت انگلیسی تاکارازوکا، که تولید فعلی را توضیح می‌دهد و تاریخ و زمان اجرا را فهرست می‌کند، بلیت‌های اجراها را رزرو کنید.

مجموعه‌ای از مسیرهای پیاده‌گردی آسان در این نزدیکی

تاکارازوکا پایگاه خوبی برای کاوش در کوهپایه‌ها و رودخانه‌های اطراف با دنبال کردن تعداد انگشت شماری از مسیرهای پیاده‌روی آسان است.

برای زمان خود در منطقه برنامه ریزی کنید

برای رسیدن به آرامش حومه شهر کمتر از یک ساعت طول می کشد تا از شهر فرار کنید. صرف نظر از جایی که در آن اقامت دارید، تمام جاذبه های شمال اوزاکا به راحتی از طریق قطارهای Hankyu و JR قابل دسترسی هستند. کاوش در این منطقه و جاذبه های آن به راحتی می تواند یک روز کامل شما را پر کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.