در اطراف ایگا

در اطراف ایگا

متخصصان هنرهای تاریک جاسوسی و ترور مخفیانه – به خانه نینجا ایگا-ریو خوش آمدید

چشمه های آب گرم، آبشارهای دیدنی، پیاده روی، آموزش عملی نینجا و بسیاری موارد دیگر، غرب میه را به مقصدی عالی برای لذت بردن از روستاهای ژاپن تبدیل کرده است.

در اطراف ایگا

این موارد را از دست ندهید

• یک تجربه کامل نینجایی در موزه و قلعه ایگا

• یک سفر به آبشارهایی که زمانی نینجا در آن آموزش دیده بود

• یک تفرجگاه چشمه آب گرم آرام با پیست های اسکی که تنها یک طناب‌راه فاصله دارد

چگونه به آنجا برویم

هر دو خط قطار JR و Kintetsu از ناگویا، کیوتو، و اوزاکا به ایگا، شهر اصلی میه در غرب حرکت می‌کنند.

JR از اوزاکا، کیوتو و ناگویا به ایستگاه Iga-Ueno می رود و Kintetsu شما را از ناگویا و اوزاکا-نامبا به ایستگاه Iga-Kambe می رساند. از یکی از این دو نقطه، با قطار به ایستگاه Uenoshi در مرکز شهر ایگا بروید.

سفر از اوزاکا، کیوتو یا ناگویا در مجموع بین 90 دقیقه تا دو ساعت طول می کشد.

جایی که نینجا زمانی پرسه می زد

این منطقه آرام و داخلی در استان میه، با شهرهای کوچک و زمین‌های کشاورزی در میان کوه‌ها، از لحاظ تاریخی محل زندگی نینجاهای معروف ژاپنی است. در اینجا بود که مدرسه ایگا-ریو هنر رزمی مرموز خود را توسعه داد. نینجاها برای قرن ها پایگاه خود را در منطقه ایگا حفظ کردند و در سراسر کشور جست و جو کردند تا به عنوان جاسوس و قاتل برای فرماندهان جنگ سامورایی عمل کنند.

آن روزها خیلی گذشته است، اما هنرهای مخفیانه نینجوتسو زنده هستند. اگر می‌خواهید مانند یک نینجا جستجو کنید، بیایید و جنگل‌های دورافتاده در غرب میه را که آن را خانه می‌نامیدند، کاوش کنید.

ایگا نقطه شروع خوبی برای یادگیری در مورد جنگجویان سایه و تاریخ آنها است. موزه نینجا ایگا-ریو دارای خانه نینجاهای ماز مانند است که برای کاوش باز است. همچنین می‌توانید ببینید که استادان نینجوتسو تکنیک‌های خود را نشان می‌دهند و استعداد جنگجوی خود را با پرتاب سلاح‌های نینجای تیغ تیز آزمایش می‌کنند.

پس از موزه، به سمت قلعه ایگا اوئنو بروید که زمانی اربابان فئودال بر منطقه حکومت می کردند و نینجاهای محلی را فرماندهی می کردند. یک لباس نینجایی اجاره کنید و با ژست گرفتن در حالت مخفی کاری، عکس های خود را جذاب تر کنید.

ماجراجویی خود را در کوه های منزوی به سمت جنوب ادامه دهید، جایی که آبشارهای Akame 48 را خواهید یافت. در آنجا می‌توانید به یک دوره آموزشی نینجا بپیوندید که در همان زمینی برگزار می‌شود که زمانی نینجاها هنرهای خود را تمرین می‌کردند.

وقتی کارتان تمام شد، پیاده‌روی کنید تا برخی از آبشارهای افسانه‌ای آکامه را تماشا کنید، برای دیدن سمندر غول‌پیکر ژاپنی کمیاب در امتداد رودخانه خوب چشمان خود را باز نگه دارید. اگر یکی از آن‌ها را از دست دادید، مطمئناً می‌توانید یکی از آن‌ها را در مرکز سالاماندر ژاپنی که فاصله چندانی با ورودی آبشار ندارد، ببینید.

آرامش کامل برای یک جنگجوی تازه کار

اونسن Yunoyama تفرجگاه چشمه‌های آب گرمی است که می‌توانید با یک حمام آرامش‌بخش در آن استراحت کنید، فرقی نمی کند که در یکی از مسافرخانه‌های آنجا اقامت داشته باشید یا فقط در آنجا توقف کنید. یک طناب‌راه شما را به قله کوه گوزایشو می‌برد، جایی که اسکی، مسیرهای پیاده‌روی و مناظر وسیع در انتظار شماست.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.