هوفو،یاماگوچی

 

هوفو،یاماگوچی خانه یک قبیله قدرتمند سامورایی و خدای دانش ژاپنی ،  هوفو واقع در استان یاماگوچی، رو به دریای سوو و دریای داخلی ستو است.

این شهر که در بین گردشگران تور ژاپن بسیار طرفدار دارد از دیرباز با اربابان حوزه چوشو (نام قدیمی استان یاماگوچی)، قبیله قدرتمند موهری مرتبط بوده است. این قبیله اقامتگاه اصلی و باغ خود را در اینجا ساختند. همچنین محل یک زیارتگاه باشکوه که قدمت آن به قرن دهم بازمی‌گردد، هوفو تنمانگو، و موزه‌ای است که تاریخ قبیله موهری را شرح می‌دهد.

این موارد را از دست ندهید

• معبد خیره کننده هوفو تنمانگو

• باغ محری و موزه محری

• معبد سوئو کوکوبونجی، ساخته شده در قرن هشتم

هوفو،یاماگوچی

چگونه به آنجا برویم

شما می توانید از طریق راه آهن و هوا به هوفو برسید.

ایستگاه Shin-Yamaguchi از طریق Tokaido-Sanyo Shinkansen از توکیو در چهار ساعت و نیم و از اوزاکا در دو ساعت قابل دسترسی است. پروازها از فرودگاه هاندا در توکیو در عرض یک ساعت و نیم به فرودگاه یاماگوچی اوبه می رسند. از ایستگاه Shin-Yamaguchi در شهر Yamaguchi، با قطار خط JR Sanyo در جهت Iwakuni به ایستگاه JR Hofu بروید.

هوفو،یاماگوچی:زیارتگاهی برای بهبود ذهن

زیارتگاه بزرگ معروف به هوفو تنمانگو اولین زیارتگاه ژاپنی بود که مربوط به خدای دانش بود. فقط با عبور از دروازه ها، احساس می کنید که Hofu Tenmangu یک مکان بسیار خاص است. بسیاری از اربابان و بانوان از زمان ساخت این زیارتگاه در قرن دهم، پله های سنگی منتهی به معبد را طی کرده اند.

موزه و باغی به احترام یک قبیله سامورایی باستانی

فرمانروایان دامنه چوشو، قبیله موهری، برای نسل‌ها در تاریخ یاماگوچی نقش اساسی دارد. آنها پس از اینکه در نبرد Sekigahara (1600) در طرف بازنده قرار گرفتند، به اینجا نقل مکان کردند.

باغ موهری و موزه موهری، که تنها دو کیلومتر با هوفو تنمانگو فاصله دارند، برخی از بهترین باغ‌های یاماگوچی را دارند. این باغ وسیع در هر فصل چیزی برای ارائه دارد. به دریاچه آرام نگاه کنید و رنگ برگ ها را در پاییز تحسین کنید. این موزه مصنوعاتی از جمله لباس‌ها، نوشته‌ها و آثار هنری مرتبط با این قبیله را ارائه می‌کند.

معبد سو کوکوبونجی

این معبد بودایی قرن هشتمی بسیار آرام است اما تعدادی ساختمان بسیار چشمگیر برای دیدن دارد. برای علاقه مندان به تاریخ، این تنها معبد کوکوبونجی است که طرح اولیه خود را حفظ کرده است. معابد کوکوبونجی در قرن هشتم در هر استان ژاپن برای ترویج بودیسم تأسیس شد.بطور کلی برای سفر به کشور ژاپن و بازدید از معابد آن ابتدا باید ویزای توریستی ژاپن را دریافت کنید.

مکان‌های معنوی مرکزی در تاریخ یاماگوچی

مانند بسیاری از مکان‌های هوفو، معبد سو کوکوبونجی ارتباط قوی با حاکمان حوزه چوشو، قبیله موهری دارد. تعدادی از ساختمان‌های این معبد، از جمله دروازه‌های باشکوه، با حمایت اربابان محری بازسازی شدند.

برای پیمایش و دیدن مکان های اصلی مختلف در هوفو، برنامه‌ریزی کنید تا حداقل برای چند ساعت از آن بازدید کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.