هاکوبا

هاکوبا فعالیت در فضای باز ژاپن ، این استراحتگاه در سطح جهانی در کوه‌های آلپ شمالی ناگانو، در زمستان و همچنین در تابستان، زمانی که در ماه‌های گرم‌تر به یک سرزمین عجایب ورزش در فضای باز تبدیل می‌شود، پذیرای علاقه‌مندان برف در سراسر جهان  و بین گردشگران تور ژاپن بسیار طرفدار دارد.

این موارد را از دست ندهید

• اسکی و تخته سواری بی نظیر در ۱۰ استراحتگاه هاکوبا

• بررسی بسیاری از جشنواره ها در طول سال

• فرار از گرما و لذت بردن از فعالیت های بیرون از خانه در ماه های تابستان

هاکوبا

چگونه به آنجا برویم

هاکوبا توسط شبکه ای از قطارها و اتوبوس ها به خوبی خدمات رسانی می شود. مرکز اصلی حمل و نقل این منطقه ایستگاه ناگانو است و نزدیکترین فرودگاه های بین المللی هاندا و ناریتا هستند.

از توکیو، سریعترین و ساده ترین گزینه Shinkansen از ایستگاه توکیو به ناگانو است، سپس به اتوبوس در ایستگاه ناگانو منتقل می شود. همچنین یک سرویس روزانه در Chuo Line Limited Express Azusa به Minami-Otari وجود دارد که در ایستگاه Hakuba متوقف می شود.

میزبان بازی های المپیک زمستانی

هاکوبا در دهه ۱۹۵۰ شروع به توسعه کرد، اما بازی های المپیک زمستانی ۱۹۹۸ واقعاً آن را به صحنه بین المللی آورد. دهکده‌های هاکوبا و اوتاری و اوماچی در نزدیکی آن، علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی را از سراسر جهان جذب می‌کنند.

این منطقه دارای حدود ۱۱ متر برف سالانه است که یکی از بهترین برف های کشور است. از ۱۱ استراحتگاه، ۱۴۶ بالابر و بیش از ۲۰۰ سرازیری برای اسکی بازان مبتدی تا پیشرفته لذت ببرید.

هاکوبا:ده گذرگاه در یک مکان

ده تا از استراحتگاه های هاکوبا با هم متحد شده اند تا بلیط دره هاکوبا را برای استفاده یک یا چند روزه ارائه دهند. رفت و آمد در اطراف، با اتوبوس هایی که بین استراحتگاه ها و روستاها حرکت می کنند، آسان است. علاوه بر دوره‌های عالی سراشیبی، فعالیت‌های زمستانی مانند کفش‌بازی برفی، قایق سواری برفی، و اسکی بک‌کانتری نیز در دسترس هستند.

جشنواره های زمستانی را بررسی کنید

رویدادهای مختلفی در هر استراحتگاه در طول زمستان برگزار می‌شود، بنابراین هنگام بازدید حتماً فهرست رویدادها را بررسی کنید.

از زندگی شبانه روستا لذت ببرید

هاکوبا ده‌ها سال میزبان هواداران بین‌المللی ورزش‌های زمستانی بوده و صحنه‌ای پر جنب و جوش پس از تاریکی دارد. دو منطقه محبوب برای اقامت و استراحت، منطقه Happo و منطقه Echoland هستند.به طور کلی اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید حتما باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید.

هر دو بدون از دست دادن جذابیت ژاپنی خود، بین المللی هستند: هتل‌های مجلل در خیابان‌ها با مسافرخانه‌های کوچک ژاپنی مشترک هستند و میخانه‌های دم‌نوش‌های صنایع دستی در کنار ایزاکایاهای سنتی کار می‌کنند، در حالی که غذای رامن در کنار رستوران‌هایی که غذاهای جهانی ارائه می‌دهند سرو می‌شوند.

کجا بمانیم

فقط یک پیاده روی کوتاه از دامنه ها، موقعیت مرکزی منطقه هاپو و مجموعه ای از امکانات آن را به پایگاهی مناسب تبدیل کرده است. کلاس های اسکی و تخته سواری انگلیسی زبان و همچنین مهدکودک انگلیسی موجود است. منطقه هاپو علاوه بر گزینه‌های اقامتی استاندارد، آپارتمان‌ها و کلبه‌های زیادی را ارائه می‌کند. رستوران‌ها، بارها و مغازه‌های دهکده تا دیروقت باز هستند.

اقامت در منطقه مجاور Echoland مستلزم استفاده از یک شاتل به سمت دامنه‌ها است که تعداد زیادی از آن‌ها وجود دارد. این اقامتگاه نسبت به هاپو مقرون به صرفه‌تر است و در میان جمعیت جوان‌تر محبوب است.

Echoland مملو از بارها، کلوب‌ها، و میخانه‌ها است که زندگی شبانه آن را به‌ویژه مشهور کرده است.

در عظمت کوه های آلپ شمالی غرق شوید

کوه های هاکوبا بخشی از پارک ملی چوبو-سانگاکو شمالی هستند. مناظر تماشایی کوهستانی، هوای بکر و فعالیت‌های فراوان در فضای باز، هاکوبا را به یک مقصد محبوب در هوای گرم نیز تبدیل کرده است. ارتفاع ۸۰۰ متری آن آرامشی با طراوت از گرمای شهرها ارائه می دهد.

فعالیت های تمام فصل

طرفداران کوهنوردی اغلب از هاکوبا به عنوان پایگاه استفاده می کنند و بسیاری از بالابرها در تابستان و پاییز برای دسترسی آسان تر کار می کنند. و با وجود تعداد زیادی فعالیت در فضای باز، از سفرهای آرام با قایق رانی گرفته تا پاراگلایدر که باعث افزایش آدرنالین می شود، همه فعالیت ها برای انجام دادن در دسترس است.

مرکز همیشه سبز در فضای باز انواع مختلفی از فعالیت های فصل سبز از جمله تورهای دوچرخه سواری در کوهستان، قایق سواری، کایاک سواری و حتی درخت نوردی را ارائه می دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.