هاکون،کاناگاوا

هاکون،کاناگاوا چشمه های آب گرم معروف، میراث عالی، و مناظر فوق العاده کوه فوجی در یک استراحتگاه درجه یک ، شهر هاکون در غرب استان کاناگاوا واقع شده است و بخشی از پارک ملی فوجی-هاکون-ایزو است. این شهر هم در داخل و هم در خارج از ژاپن به عنوان یک منطقه تفریحی مملو از چشمه های آب گرم طبیعی که در بین گردشگران تور ژاپن بسیار پر طرفدار است با بالاترین کیفیت و با چشم اندازهای خیره کننده از کوه فوجی است.

این موارد را از دست ندهید

• غوطه ور شدن در برخی از بهترین چشمه های آب گرم کشور

• تورهای قایق در اطراف دریاچه آشینوکو

• تخم مرغ های سیاه در Owakudani که طول عمرا را زیاد می کنند

• تاسیسات هنری در فضای باز در اولین موزه فضای باز در ژاپن

هاکون،کاناگاوا

چگونه به آنجا برویم

دروازه Hakone، ایستگاه Hakone-Yumoto، در غرب استان کاناگاوا قرار دارد و به راحتی از توکیو قابل دسترسی است.

می توانید با خط Odakyu از ایستگاه Shinjuku به ایستگاه Hakone-Yumoto بروید (حدود ۹۰ دقیقه).

یا با JR Tokaido Shinkansen از ایستگاه توکیو به ایستگاه Odawara بروید و سپس با راه آهن Hakone Tozan از ایستگاه Odawara به ایستگاه Hakone-Yumoto بروید (حدود ۵۵ دقیقه).

حقایق فوری

• در هاکون ۱۷ نوع چشمه آب گرم وجود دارد

• این منطقه در پایه آتشفشان کوه هاکون واقع شده است

• دریاچه آشینوکو در نتیجه آخرین فوران آتشفشانی کوه هاکون در ۳۰۰۰ سال پیش شکل گرفت.

چشمه های آب گرم برای صدها سال کار می کنند

هاکون از هفت تفرجگاه چشمه آب گرم تشکیل شده است که یکی از آنها میانوشیتا است که در دوره ادو (۱۸۶۷-۱۶۰۳) شروع به فعالیت کرد. هتل فوجیای میانوشیتا در سال ۱۸۷۸ برای جذب بازدیدکنندگان خارجی افتتاح شد و در نتیجه محبوبیت این منطقه افزایش یافت. بسیاری از افراد مشهور از جمله جان لنون در این سال ها اقامت داشته اند. فضای قدیمی شهر مانند دیگر شهرهای چشمه آب گرم، به نفع هاکون است.

در یک پارک موضوعی چشمه آب گرم آب تنی کنید

یکی دیگر از مقصدهای محبوب در هاکون، Hakone Kowakien Yunessun، نوعی پارک موضوعی از چشمه آب گرم است. در اینجا می‌توانید در حمام‌های چشمه‌ای آب‌گرمی حمام کنید که تا حدودی غیرعادی هستند، مانند قهوه، شراب قرمز و وان چای سبز. هر دو مکان مناسب برای لباس شنا و بدون لباس وجود دارد.اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر می کنید حتما باید برای دریافت ویزای ژاپن اقدام کنید .

هاکون،کاناگاوا:کشتی های دزدان دریایی و ارتفاعات بلند

نمادین ترین منظره در این منطقه مسلماً منظره کوه فوجی از ساحل جنوب شرقی دریاچه آشینوکو است. برای کاوش و لذت بردن از مناظر دریاچه یکی از تورهای قایقی را برای گشت و گذار انتخاب کنید. قایق‌های به شکل دزدان دریایی که توسط Hakone Sightseeing Boats اداره می‌شوند، کمی لذت را به تجربه اضافه می‌کنند.

دریاچه آشینوکو در زمستان

راه‌آهن Hakone Tozan را در این منطقه تجربه کنید. قطارها از میان جنگل‌های انبوه و از روی پل‌هایی که بر فراز دره‌های زیبا عبور می‌کنند، می‌گذرند.

از یک دره آتشفشانی دیدن کنید

برای بازدید از Owakidani، دره‌ای آتشفشانی با چشمه‌های آب گرم فعال و منافذ گوگرد، زمان صرف کنید. مناظر سورئال است و با گازهای آتشفشانی و بخار که از اطراف بلند می شود بسیار زیبا است.

اگر می توانید بوی تند گوگرد را احساس کنید،، ممکن است بخواهید یکی از تخم مرغ های سیاه افروخته شده در دره را امتحان کنید. آنها در اثر یک واکنش شیمیایی در چشمه های آب گرم می جوشند و سیاه می شوند. گفته می شود خوردن یکی از آن ها عمر شما را هفت سال افزایش می دهد.

اولین موزه در فضای باز ژاپن

در فاصله کوتاهی از ایستگاه Chokoku-no-Mori، موزه فضای باز هاکون قرار دارد. این موزه با وسعت بیش از ۷۰۰۰۰ متر مربع، بیش از ۱۰۰ مجسمه از هنرمندان ژاپنی و بین المللی را در خود جای داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.