هاکوداته و هوکایدو

هاکوداته و هوکایدو جنوبی،  تاثیرات یکپارچه‌سازی با سیستم عامل غربی، غذاهای دریایی شاداب، لذت‌های بیرونی و مناظر شبانه تماشایی

به طور کلی هاکوداته  یکی از از شهرهای توریستی ژاپن است که در بین گردشگران تور ژاپن بسیار طرفدار دارد.. شهر زیبای هاکوداته به خاطر غذاهای دریایی تازه و مناظر دیدنی خود مشهور است، در حالی که موقعیت آن در نوک جنوبی هوکایدو، آن را به پایگاهی مناسب برای کاوش در وفور طبیعت اطراف تبدیل کرده است.

این موارد را از دست ندهید

• خرید در منطقه تاریخی موتوماچی

• مناظر شبانه درخشان شهر از کوه هاکوداته

• یک پیاده‌روی آرامش بخش در اطراف پارک شبه ملی اونوما و دریاچه اونوما

هاکوداته و هوکایدو

چگونه به آنجا برویم

هاکوداته از طریق هوا، راه آهن، جاده و دریا قابل دسترسی است.

می‌توانید مستقیماً از فرودگاه‌های اصلی در سراسر ژاپن و داخل هوکایدو از فرودگاه‌های چیتوز، اوکاداما و اوکوشیری به هاکوداته پرواز کنید.

JR Tohoku/Hokkaido Shinkansen توکیو را در چهار ساعت به ایستگاه Shin-Hakodate-Hokuto متصل می کند. برای آخرین مرحله سفر به هاکوداته از ایستگاه Shin-Hakodate-Hokuto با قطار محلی استفاده کنید. در هوکایدو، قطارهای سریع السیر JR و قطارهای محلی از ساپورو به هاکوداته وجود دارد. همه توسط JR Rail Pass پوشش داده می شوند.

به طور متناوب، خدمات اتوبوس هوکوتو کوتسو، هوکایدو و اتوبوس هوکایدو چو از ایستگاه ساپورو انجام می شود. اگر به دنبال یک گزینه خوش منظره هستید، به طور منظم خدمات کشتی در سراسر تنگه سوگارو بین هاکوداته و آئوموری وجود دارد. این سفر می تواند تا چهار ساعت طول بکشد.

روح مرزی، حفظ شده است

چهره مدرن هاکوداته در طول قرن ۱۹ ظهور کرد و ژاپن دوباره به روی جهان باز شد. منطقه تاریخی موتوماچی خانه بسیاری از ساختمان‌های مربوط به این دوره است.

مطمئن شوید که در گذشته هاکوداته قدم بزنید و مجموعه انبار آجر قرمز Kanemori را بررسی کنید، که اکنون یکی از مقاصد شهر برای خرید و غذاخوری است.

مجموعه انبار آجر قرمز Kanemori، یکی از بهترین مقاصد این منطقه برای خرید و غذاخوری است

بازار ماهی صبحگاهی را کاوش کنید

هاکوداته یکی از بنادر اصلی ماهیگیری هوکایدو است. برای دیدن تازه ترین صید، به بازار صبحگاهی در ایستگاه هاکوداته بروید که غذاهای دریایی و سایر محصولات را می فروشد.

قبل از اینکه در یک از غذاخوری‌های اطراف بازار نمونه‌هایی از غذاها را امتحان کنید، به قلیه ماهی تازه، خارپشت دریایی، خرچنگ و سایر غذاهای لذیذ نگاه کنید. کاسه برنج دونبوری با غذاهای دریایی یک غذای محلی است.

هاکوداته و هوکایدو:بیشتر از غذاهای دریایی

هاکوداته علاوه بر غذاهای دریایی، غذاهایی برای هر سلیقه، از رامن گرفته تا تمپورا و همبرگر دارد. مراقب همبرگرهای زنجیره ای شهر، Lucky Pierrot باشید. اینجا دارای ۱۷ فروشگاه است که هر کدام به سبک منحصر به فرد خود تزئین شده اند.

مناظر شبانه خیره کننده

هاکوداته واقعا در شب می درخشد. برای بهترین مناظر، دو گزینه دارید: کوه هاکوداته یا برج گوریوکاکو. از هر دو نقطه، می توانید شهر را با شکوه و زرق و برق خود در پایین مشاهده کنید.بطور کلی اگر میخواهید  برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید حنما باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید .

زندگی گیاهان آلپی با رنگ های پر جنب و جوش در کوه اِسان

مقصد دیگری که باید در نظر بگیرید کوه اِسان است که با اتوبوس در فاصله دو ساعته در شرق هاکوداته قرار دارد. کوه اِسان یک آتشفشان فعال است که به خاطر ثروت گیاهان آلپی شهرت دارد. در اوایل تابستان که انفجار قرمز در پای کوه وجود دارد، مراقب جشنواره آزالیا باشید.

در اونسن، درست کنار دریا حم

نظرات بسته شده است.