هاگی، یاماگوچی

هاگی، یاماگوچی شهر قلعه کوچکی که آینده ژاپن را تغییر داد ، هاگی در استان یاماگوچی، شهر قلعه ای به خوبی حفظ شده، مکانی با اهمیت تاریخی و فرهنگی است که در بین گردشگران تور ژاپن بسیار طرفدار دارد. .

این شهر میزبان پنج مکان میراث جهانی است که تاریخ تولد صنعتی شدن ژاپن را نشان می دهد. این شهر به‌خاطر نوعی ظروف سفالی که نام خود را دارد، و همچنین منطقه‌ای از اقامتگاه‌های سامورایی‌ها و خیابان‌های با دیوارهای سفید پوشیده از درخت‌های پرتقال معروف است.

این موارد را از دست ندهید

• خیابان های باریکی که ردیفی از اقامتگاه های سامورایی اصیل و به خوبی حفظ شده را در خود جای داده است

• ساخت سفال Hagi yaki خودتان

• دیدن پنج مکان میراث جهانی که به تغییر صنعت ژاپن کمک کردند

هاگی، یاماگوچی

چگونه به آنجا برویم

یک شبکه اتوبوس خوب، دسترسی به هاگی را از ایستگاه Shin-Yamaguchi در شهر Yamaguchi آسان می کند.

با اتوبوس بوچو یا اتوبوس JR از ایستگاه Shin-Yamaguchi به مرکز اتوبوس Hagi بروید. سریعترین اتوبوس Hagi-go است که بدون توقف است و یک ساعت طول می کشد.

بازیگری، محوری که سیاست و صنعت ژاپن را برای همیشه تغییر داد

علیرغم اینکه هاگی صدها کیلومتر از توکیو دور بود، به تغییر ژاپن هم از نظر سیاسی و هم از نظر صنعتی کمک کرد. همراه با انقلابیون در حوزه ساتسوما در کیوشو، رهبران اینجا به سرنگونی شوگونات کمک کردند و ژاپن را به روی مدرن شدن باز کردند.

هاگی همچنین جایی است که گام های اولیه به سمت صنعتی شدن در اواسط قرن ۱۸ برداشته شد. پنج مکان میراث جهانی یونسکو در اینجا – شهر قلعه هاگی، کوره ریوربراتوری هاگی، کشتی سازی Ebisugahana، آکادمی شوکاسونجوکو و آثار آهن اوهیتایاما تاتارا – برای پیشبرد جاه طلبی های قبیله سامورایی های محلی ساخته شده اند. همه آنها در نزدیکی هاگی قرار دارند.

منطقه سامورایی و بازرگانی شهر که به خوبی حفظ شده است، به اندازه کافی تغییر نکرده است و می توان آن را با استفاده از نقشه ای از دوره ادو کاوش کرد.

هاگی، یاماگوچی:ساحلی زیبا، منظره ای و تاریخی

به طور کلی اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر می کنید حتما برای برای دریافت ویزای ژاپن اقدام کنید. ساحل کیکوگاما ماسه های سفید و کاج های سبز در نزدیکی بقایای قلعه هاگی را ارائه می دهد. پس از شنا، در منطقه هاماساکی قدم بزنید و اقامتگاه های تجاری این بندر سابق را تحسین کنید. این منطقه که به‌عنوان یک منطقه حفاظت‌شده مهم ثبت شده است، تضاد زیادی با اقامتگاه‌های سامورایی در منطقه شهر قلعه هاگی دارد. .

پنج سامورایی جوان شجاع که به نوسازی ژاپن دامن زدند

پنج سامورایی جوان که به Choshu Five معروف هستند، چیزی شبیه به یک افسانه در هاگی هستند. آنها زندگی خود را به خطر انداختند تا به طور غیرقانونی برای تحصیل در لندن در سال ۱۸۶۳ سفر کنند و قصد داشتند از دانش جدید خود برای پیشرفت فناوری ژاپن استفاده کنند.

سفر جسورانه آنها به ژاپن کمک کرد تا پس از قرن ها انزوا به جلو حرکت کند. ایتو هیروبومی، دانشجوی آکادمی شوکاسونجوکو و یکی از پنج سامورایی، اولین نخست وزیر ژاپن شد. داستان آنها را با ترجمه کامل به زبان انگلیسی، در موزه باکوماتسو در هاگی کشف کنید.

طعم غذاهای محلی را بچشید

هاگی که در ساحل دریای ژاپن واقع شده است به خاطر ماهی ها معروف است. فرصت امتحان Hagi gozen را از دست ندهید، یک غذای محلی در کاسه های سفالی Hagi yaki است که برای ذائقه شما عالی است.

سفال Hagi Yaki خود را بسازید

وقتی اینجا هستید، سعی کنید سبک محلی سفال را زیر نظر یک صنعتگر محلی بسازید. سفال Hagi Yaki از دوره ادو (۱۶۰۳-۱۸۶۷) با مراسم چای مرتبط بوده است و بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ محلی هاگی است. ملاقات با سفالگران و بازدید از استودیوهای آنها فرصتی منحصر به فرد برای درک این سنت باستانی و اهمیت آن در هاگی است.

سفر یک روزه از هاگی

وقتی همه چیزهایی که هاگی برای ارائه دارد را به طور کامل بررسی کردید، وقت آن است که کمی دورتر قدم بردارید. یکی از سفرهای پیشنهادی، بازدید از فلات سنجوجیکی است که مشرف به اقیانوس است، و قبل از عبور از گذرگاه خیره کننده ۱۲۳ دروازه توری قرمز در معبد Motonosumi Inari-jinja قرار دارد.

پل کینتایکیو و طاق های چشمگیر آن، یکی از نمادهای یاماگوچی، یک سفر یک روزه عالی را از هاگی فراهم می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.