گینزا و نیهونباشی

گینزا و نیهونباشی گینزا در ضلع شرقی توکیو قرار دارد و شهرت بسیار بالایی دارد زیرا فروشگاه‌های بزرگ‌تر، هتل‌های زنجیره‌ای بین‌المللی و بازار ماهی همیشه محبوب را در خود جای داده است.

ده دقیقه پیاده روی از ایستگاه توکیو، گینزا است که به خاطر غذاخوری‌های خوب و بوتیک‌های برندهای لوکسش معروف است. میدان اصلی خرید، خیابان چو دوری، دارای برخی از گران ترین املاک و مستغلات در جهان است. در آنجا، خریداران می توانند از برندهای مد و لوازم آرایشی مورد علاقه خود در فضایی مجلل که مختص گینزا است لذت ببرند.

نیهونباشی به عنوان منطقه مالی اولیه ژاپن در نظر گرفته می شود. این مرکز بانک ژاپن، بورس اوراق بهادار توکیو و بسیاری از دفاتر مرکزی شرکت های مالی است.

خریدهای برند و تاریخ غنی

از منطقه مجلل مرکز شهر گینزا برای بهترین پیشنهادات در غذاخوری های عالی و خرید برندهای لوکس دیدن کنید و برای کشف تاریخ غنی این منطقه به نیهونباشی بروید.

گینزا و نیهونباشی

این موارد را از دست ندهید

• خرید و غذاخوری در سطح جهانی

• کابوکیزا، تئاتر برتر کابوکی توکیو

• بازار عظیم ماهی تویوسو

چگونه به آنجا برویم

ایستگاه گینزا از طریق خطوط مترو Hibiya، Marunouchi و گینزا قابل دسترسی است. منطقه خرید اصلی درست آن سوی ایستگاه است.

ایستگاه میتسوکوشی در خطوط مترو Hanzomon و گینزا شما را مستقیماً به منطقه خرید نیهونباشی می‌برد. ایستگاه باشکوه و به تازگی بازسازی شده توکیو نیز به بسیاری از نقاط دیدنی نزدیک است.

اگر دنبال تفریحات بیشتری هستید، روز خود را با پیاده روی از یک بخش به بخش دیگر برای پیاده روی شهری لذت بخش در نظر بگیرید.

بازار ماهی Tsukiji

اگر می خواهید شلوغی و شلوغی را ببینید، صید روز قبل از تبدیل شدن به سوشی، زودتر به آنجا بروید. اگر نه، کافی است هر رستوران سوشی را انتخاب کنید و به دنبال یک بشقاب otoro بروید . مطمئناً بهتر از هر چیزی از شهر شما خواهد بود.

Ginza 4-chome

این خروجی ایستگاه شما را به مرکز گینزا هدایت می کند. Wako، قدیمی‌ترین فروشگاه بزرگ ژاپن، و همچنین Printemps، Matsuya Department Store، Tokyu Hands و Core را خواهید دید. همه فروشگاه ها ترکیبی از طراحان ژاپنی و بین المللی و سالن های غذاخوری شگفت انگیز زیرزمین دارند. برای میان‌وعده‌ها، کیمورایا، معروف به خربزه ، گینزا آکبونو، و مانکن، یک فروشگاه وافل وجود دارد که من سه بار از آن بازدید کردم.

گینزا و نیهونباشی- در گینزا قدم بزنید

در خیابان Chuo Dori، بسیاری از فروشگاه‌های برتر مد و لوازم آرایشی را خواهید دید. این منطقه دارای فروشگاه های بزرگ، رستوران ها و کافه های زیادی است. در واقع، این مکان پیچیده یک کیلومتری دارای بالاترین قیمت املاک و مستغلات در جهان است. یوراکوچو در همان نزدیکی، فروشگاه‌های گران‌قیمت و رستوران‌های ایزاکایا بیشتری دارد.

Chuo Dori در بعدازظهرهای آخر هفته به روی ترافیک خودروها بسته است. احساس می کنید که خانواده سلطنتی در وسط این خیابان قدم می زنند.

از کنار هم قرار گرفتن تئاتر کابوکی سنتی کابوکیزا در مقابل پس‌زمینه‌ای از معماری مدرن لذت ببرید.

نیهونباشی: باکلاس و کلاسیک

اولین فروشگاه بزرگ ژاپن، میتسوکوشی، در سال ۱۶۷۳ شروع به کار کرد. موقعیت گل سرسبد آن را در نیهونباشی ببینید. سایر مکان های مورد علاقه عبارتند از ساختمان بانک ژاپن و بورس اوراق بهادار توکیو. در طول قرن گذشته، نیهونباشی به عنوان منطقه مالی اولیه کشور ظاهر شد.

نیهونباشی به معنی “پل ژاپن” است و این همان پل واقعی است که نام خود را از آن گرفته است. هنوز هم می‌توانید آثار ناشی از بمباران آتش در سال ۱۹۴۵ را روی آن ببینید.

یک تور انگلیسی در بانک ژاپن، ساخته شده در سال ۱۸۹۶ داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.