موزه ادو توکیو

موزه ادو توکیو- موزه عالی در مورد تاریخ توکیو، موزه ادو-توکیو (江戸東京博物館، Edo Tōkyō Hakubutsukan) در ساختمانی منحصر به فرد در منطقه ریوگوکو قرار دارد . نمایشگاه دائمی موزه به وضوح گذشته توکیو (که تا سال 1869 با نام ادو شناخته می شد) را از طریق نمایشگاه های خود نشان می دهد و بسیاری از ویژگی های پایتخت را از دوره ادو تا دهه های نسبتاً اخیر پوشش می دهد.

در یک روش تعاملی، بازدیدکنندگان تور ژاپن ارزان می‌توانند جنبه‌های مختلف توکیو قبلی مانند شیوه زندگی مردم، معماری دوره ادو ، میراث فرهنگی، آب و هوای سیاسی، موقعیت تجاری و موارد دیگر را تجربه کرده و در مورد آنها بیاموزند. این موزه از طریق مدل‌های متعدد شهرها، مجسمه‌ها و پیکره‌هایی به اندازه واقعی، کشف چگونگی ساخت شهرها در گذشته را جالب می‌کند.

این موزه همچنین فرصت‌های مناسبی برای گرفتن عکس ارائه می‌دهد، به عنوان مثال با وسایل نقلیه و وسایلی که قبلاً استفاده شده‌اند. راهنمایان داوطلبی که به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها صحبت می‌کنند در دسترس هستند.

علاوه بر نمایشگاه دائمی، نمایشگاه های ویژه ای به صورت دوره ای با موضوعات مختلف مرتبط با توکیو برگزار می شود. علاوه بر این، این موزه دارای یک موزه خواهر در حومه غربی توکیو، موزه فضای باز ادو توکیو است که چندین ساختمان تاریخی را حفظ می کند.

موزه ادو توکیو

یکی از بسیاری از مدل هایی که به وضوح گذشته را به تصویر می کشد

نمایشگاه

نمایشگاه موزه ادو توکیو به گونه ای سازماندهی شده است که با پیشروی از اتاقی به اتاق دیگر، آثار تاریخی مختلف شهر را مشاهده خواهید کرد.

پس از عبور از ماکت پل نیهونباشی (اولین پل در توکیو و نقطه مرکزی آن) در آنجا ماکت هایی از ادو قدیمی ، نقاشی های قدیمی و حتی جزئیاتی مانند سیستم های زهکشی آنها ، نحوه مدیریت آتش سوزی ها و امنیت … اسنادی از جنگ جهانی دوم و در نهایت فناوری که منادی انقلاب صنعتی در ژاپن بود را مشاهده می کنید.

موزه ادو توکیو- تاریخ پایتخت

توکیو برای قرنها مرکز سیاست و اقتصاد ژاپن بوده است . حتی زمانی که به عنوان ادو شناخته می شد .این شهر قبلا یک میلیون نفر جمعیت داشت و آن را به یکی از بزرگترین شهر های جهان در آن زمان تبدیل کرد .این موزه غوطه ور به جای تمرکز بر جنگ سالاران و امپراتورها ، زندگی روزمره شهروندان ادو را نشان می دهد.

اطلاعات زیادی به زبان انگلیسی وجود دارد، و می توانید راهنماهای صوتی چند زبانه را که توضیحات مفصلی ارائه می دهند ، قرض بگیرید .همچنین می توانید در یکی از تورها که به زبان های انگلیسی ، چینی ، کره های، فرانسوی ، آلمانی یا اسپانیایی برگزار می شود ، یک مکان رزرو کنید رزرو تورهای خارجی زبان باید از قبل انجان شود.

وارد ادو قدیمی شوید

علاوه بر انبوهی از صحنه های مینیاتوری که نشان می دهند ادو چه شکلی است ، می توانید با کاوش در مدل های خانه ها ، مغازه ها و موارد دیگر در اندازه واقعی ، احساسی در زندگی توکیویی ها داشته باشید .

در بازسازی پل نیهونباشی قدم بزنید ، به خانه یک مغازه دار ادو نگاه کنید ، یا در آزمایشگاه موزه توقف کنید تا زندگی در یک خانه دهه 1950 را تجربه کنید. بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از این موزه  نیاز به ویزای این کشور داریم در حال حاضر انواع مختلفی از ویزای ژاپن برای ورود به این کشور وجود دارد و در آینده نیز انواع مختلفی به آن اضافه خواهد شد که از آن جمله می توان به ویزای الکترونیکی ژاپن اشاره کرد .

رسیدن به آنجا و اطراف

موزه ادو توکیو کمتر از پنج دقیقه پیاده تا ایستگاه ریوگوکو فاصله دارد .

ساعت و کارمزد

بسته شد

برای بازسازی تا سال 2025 بسته است.

منبع : https://www.japan-guide.com/e/e3070.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.