دوتونبوری و شینسایباشی

دوتونبوری و شینسایباشی

چراغ های روشن، شهر بزرگ، به سبک پر جنب و جوش اوزاکا

اوزاکای مهمان نواز شهرت خود را برای تجارت و سرگرمی در دوره ادو ایجاد کرد. در شینسایباشی و در میان چراغ های روشن منطقه دوتونبوری، برخی از بهترین خریدها و غذاخوری ها را در اوزاکا خواهید یافت. بیایید و سرزنده ترین و رنگارنگ ترین منطقه اوزاکا را تجربه کنید.

دوتونبوری و شینسایباشی

این موارد را از دست ندهید

• فضای شبانه پر جنب و جوش Dotonbori

• خیابان خرید Shinsaibashi-suji، هشت بلوک بهشت ​​خرده فروشی

• مردمی که در امریکامورا رفت و آمد می‌کنند، جایی که بچه‌های باحال در حال معاشرت هستند

چگونه به آنجا برویم

دوتونبوری و شینسایباشی به راحتی از طریق قطار از تمام نقاط اوزاکا قابل دسترسی هستند.

از ایستگاه اوزاکا/اومدا، با خط Midosuji به ایستگاه شینسایباشی بروید. به دنبال خروجی به پاساژ خرید خیابان Shinsaibashi-suji باشید. اگر طول مسیر را طی کنید، در پل Ebisubashi در Dotonbori ظاهر خواهید شد. از طرف دیگر، برای رسیدن به دوتونبوری مستقیماً با قطار خط Midosuji به ایستگاه Namba بروید.

400 سال سرگرمی و شمارش

مغازه داران و بازرگانان تجارت خود را در اطراف شینسایباشی از دهه 1600 انجام می دادند، زمانی که یک تاجر مبتکر (به نام شینسای) پلی ساخت که محله رو به رشد شینماچی را به منطقه تئاتر دوتونبوری متصل می کرد.

در حالی که دیگر نمی‌توان تئاترهای سنتی کابوکی و سالن‌های سرگرمی دوتونبوری را پیدا کرد، اما در خیابان‌های پرجنب‌وجوشی که مردم اوزاکا همچنان برای بازی در آن‌ها می‌آید، هیچ کمبودی از درام و سرگرمی وجود ندارد. اینجا مملو از فروشگاه‌ها، بارها و رستوران‌ها و جایی است که شهر را در هیجان‌انگیزترین حالت خود خواهید دید.

خرید کنید، بخورید، بنوشید، تکرار کنید

پاساژ شینسایباشی تقریباً یک مایل طول دارد که از ایستگاه شینسایباشی تا دوتونبوری امتداد دارد و یکی از شلوغ‌ترین و قدیمی‌ترین خیابان‌های خرید در ژاپن است. مغازه هایی وجود دارد که با هر بودجه و سلیقه ای از مد بالا گرفته تا صنایع دستی سنتی مطابقت دارند. مجموعه ای بی حد و حصر از کافه ها و رستوران ها را تجربه کنید، و اگر قبل از شب بیرون بیایید، خوش شانس خواهید بود.

در مرکز همه چیز: پل دوتونبوری

منطقه دوتونبوری در کنار یک کانال 400 ساله قرار دارد. پل روی کانال مکان محبوبی برای گرفتن عکس است (مراقب Glico Man باشید؛ برج دونده عظیم بر روی پل Ebisubashi بر فراز پل Ebisubashi و یک مکان دیدنی معروف اوزاکا است).

 

چراغ‌ها و میله‌های روشن دوتونبوری جمعیت زیادی را در شب به سوی خود می‌کشاند. تابلوهای نئونی پرجنب‌وجوش به‌علاوه مجموعه‌ای از موجودات دریایی غول‌پیکر مکانیکی و دلقک‌هایی که از بالا به صحنه نگاه می‌کنند، به سرگرمی می‌افزاید.

کویدائوره ​​(تا زمانی که زمین بخورید): ناهار خوری به سبک اوزاکا

زمان زیادی طول نمی کشد تا اشتهای شما با انبوهی از گزینه های خوردن و نوشیدن در مسیرتان زیاد شود. کوچه‌ها و خیابان‌های اطراف Dotonbori مملو از ایزاکایا، رستوران‌ها و بارها هستند. رستوران های خرچنگ در اینجا معروف هستند. یا سوشی به سبک اوزاکا را امتحان کنید. بسیاری از موسسات بزرگ دارای منوی انگلیسی هستند.

در امتداد تفرجگاه کنار رودخانه، غرفه‌هایی برای سرو تاکویاکی، کاسه‌های بخارپز رامن، جوجه‌های اکونومیاکی و مکان‌های نوشیدنی فراوان پیدا خواهید کرد. برای یک نوشیدنی توقف کنید و در حال تماشای جهان در حال عبور باشید و از نورهای منعکس شده در آب لذت ببرید. اگر احساس می‌کنید تحت فشار شلوغی هستید، مسیر اصلی را به سمت Hozenji Yokocho پر از فانوس و ساکت‌تر برای انتخاب رستوران‌های سنتی تغییر دهید.

 

آمریکامورا: مد خیابانی و فرهنگ جوانان

در غرب شینسایباشی، آمریکامورا به دلیل خاستگاهش به عنوان مکانی برای خرید کالاهای آمریکایی پس از جنگ جهانی دوم و چیزاهای آمریکایی جدید و قدیمی به وفور نامگذاری شده است. اینجا جایی است که نوجوانان اوزاکا وسایل خود را در یک رژه مد به سبک خیابانی ژاپنی به نمایش می گذارند.

در پارک مثلثی (یک محل نشستن بتنی کوچک) توقف کنید تا قبل از گشتن در فروشگاه‌های لباس قدیمی، آخرین روندها را بررسی کنید. کافه‌های نامتعارف زیادی برای وقت گذرانی وجود دارد و اگر تا دیر وقت بمانید، کلوب‌ها و مکان‌های موسیقی زنده وجود دارد.

بسیاری از فروشگاه‌ها تا بعد از ساعت 11 صبح باز نمی‌شوند، بنابراین بعداً در روز، وقتی امریکامورا بیدار است، به آنجا بروید. این مکان در آخر هفته‌ها پر می‌شود، زمانی که بازارهای کثیف و شلوغی باهم ترکیب می شوند.

 

خیابان نارنجی

منطقه مبلمان‌سازی اوزاکا، خیابان اورنج و محله هوری اطراف، خود را به عنوان مرکزی برای لباس‌های طراحان و کافه‌های مد روز دوباره اختراع کرده است. در حالی که خانه تعدادی از سازندگان مبلمان قدیمی است، خیابان‌های باریک اکنون با ترکیبی متنوع از بوتیک‌های شیک، فروشگاه‌های سبک زندگی امروزی و کافی‌شاپ پوشیده شده‌اند.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.