آسوکا ،نارا

آسوکا ،نارا – ریشه های ژاپن باستان را کاوش کنید

آسوکا در مرکز استان نارا واقع شده است. پیوندهای آن با گذشته باستانی ژاپن حس شگفتی را ایجاد می کند و مکانی عالی برای کشف با دوچرخه است. اگر از بودن در فضای باز یا بررسی هنر و آثار باستانی لذت می برید، پس مناظر وسیع و تاریخ غنی منطقه آسوکا عالی است. یکپارچه‌های بزرگ و سنگ‌های کنده‌کاری شده در سراسر منطقه پراکنده شده‌اند و اشیاء دیگری برای مطالعه زمان‌های دور جمع‌آوری شده‌اند.

همچنن تور ژاپن زمستان ، گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند علاوه بر گذراندن تعطیلات کریسمس در یک کشور آسیایی، با فرهنگ و تمدن ژاپن در فستیوال‌های آن آشنا شوند.

این موارد را از دست ندهید

• سنگ های مرموز و تپه های تدفین

• موزه تاریخی آسوکا

• یک شهر کاملاً حفظ شده از دوره ادو (۱۶۰۳-۱۸۶۷)

چگونه به آنجا برویم

دسترسی به ایستگاه آسوکا از ایستگاه کیوتو یا ایستگاه نارا است. سفر از هر یک از این دو شهر حدود یک ساعت طول می کشد.

از ایستگاه کیوتو، با خط Kintetsu Kyoto به ایستگاه Kashihara-jingu-mae بروید. از آنجا به خط Kintetsu Yoshino منتقل شوید. ایستگاه آسوکا تنها چهار دقیقه با شما فاصله دارد.

ایستگاه نارا، یک پیاده روی کوتاه تا راه آهن Kintetsu فاصله دارد. با خط Kintetsu Yoshino به ایستگاه Kashihara-jingu-mae بروید. از آنجا به خط Kintetsu Yoshino منتقل شوید. ایستگاه آسوکا تنها چهار دقیقه با آن فاصله دارد.

آسوکا ،نارا

تاریخ باستان حفظ شده است

منطقه آسوکا شامل اولین معابد، زیارتگاه ها، مقبره ها و بناهای سنگی ژاپن است. اگرچه این شهر شناخته شده ترین پایتخت ژاپن نیست، اما یکی از اولین پایتخت ها بود که در قرن پنجم و ششم به عنوان مرکز سیاسی، هنری و مذهبی ژاپن عمل می کرد.

این زمان تغییر بزرگی در ژاپن بود. در اینجا، در منطقه کاشیهارا، تصور می شود که اولین امپراتور تاج و تخت را به دست گرفته است. در دوره آسوکا (۵۳۸-۷۱۰) بودیسم از چین وارد شد و بسیاری از نوآوری های فرهنگی دیگر را به همراه آورد. این دوره اولین بار بود که ژاپن به عنوان یک دولت ملی متحد عمل کرد.. این دوره نام خود را از تپه های خاکی بزرگ و کلیدی شکل گرفته که توسط خندق احاطه شده است.

وارد مقبره یک نجیب زاده بانفوذ شوید

تپه های تدفین هنوز در چشم انداز این منطقه پراکنده است. برخی از آنها به عنوان قبر شخصیت های مهم منطقه شناخته می شوند. یکی از آنها به عنوان تپه تدفین ایشیبوتای یا صحنه سنگی شناخته می شود. در اینجا شما این شانس را دارید که به داخل این سازه عظیم بروید و نمایی از سنگ کاری های مدفون در زیر زمین را ببینید.

Takamatsuzaka Kofun احتمالاً مشهورترین مورد این گوردخمه است. هیچ کس دقیقاً نمی داند چه کسی در این مقبره آرام گرفته است. در طول اولین حفاری آن در دهه ۱۹۷۰، یک نقاشی دیواری رنگی پیدا شد. شما می توانید یک ماکت را در سالن دیواری Takamatsuzaka مشاهده کنید، زیرا نسخه اصلی در حال مطالعه و بازسازی است.

از سازه های سنگی مرموز دیدن کنید

بطور کلی ژاپن یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان و در عین حال کشوری سنتی است. سرزمینی با فرهنگ و تاریخ غنی و پیشرفته در فناوری که باعث شده ایرانیان بسیاری خواستار اخذ ویزای ژاپن شوند.بیش از ۲۰۰ مجسمه سنگی بزرگ در این منطقه وجود دارد که بسیاری از آنها در مکان اصلی خود باقی مانده اند. آنها را می توان با دوچرخه (اجاره ای) گشت.

انجام این کار راهی عالی برای لذت بردن از مناظر روستایی است که هم در بهار و هم در پاییز توسط گل های وحشی که در امتداد جاده ها رشد می کنند برجسته می شود.

هنرمندانی که این سنگ‌ها و کارکردهای آن‌ها را خلق کرده‌اند در تاریخ گم شده‌اند. هر سنگ شکل و سبک متفاوتی دارد. با نگاه کردن به آن‌ها، در مورد افرادی که با ابزارهای ابتدایی برای ساختن این مجسمه‌ها که بیش از یک هزار سال از عمرشان گذشته است، تلاش کردند، شگفت‌زده می شوید.

برخی از سازه هایی که می توانید ببینید، شامل سنگ بزرگی به شکل لاک پشت است که به آن کامیشی می گویند، همچنین مجموعه ای از چهار سنگ حکاکی شده به شکل میمون، به نام سارویشی، و مجموعه ای از سنگ کاری ها شامل نقش های سکه و لاک پشت.

آسوکا ،نارا: مجموعه های هنری و مصنوعات

موسسه ملی تحقیقاتی نارا برای خواص فرهنگی، یا موزه تاریخی آسوکا، در تلاش است تا به مردم کمک کند تا این زمان های دور را درک کنند. این اثر بر مصنوعات دوره آسوکا تمرکز دارد.

مجموعه انستیتوی باستان شناسی کاشیهارا آثاری از دوران پیشین را به نمایش می گذارد، یعنی از دوران پیش از تاریخ تا قرن سوم پس از میلاد.

خاستگاه بودیسم ژاپنی در یک معبد ساده

Asukadera یکی از قدیمی ترین معابد ژاپن است که اولین بار در حدود سال ۵۹۶ ساخته شد. ساختمان های اصلی به شهر نارا منتقل شدند که پایتخت نیز به آنجا منتقل شد. ساختمان‌های کنونی در مکانی نزدیک بین قرن‌های ۱۷ و ۱۸ ساخته شده‌اند. اما این معبد هنوز هم مجسمه برنزی اصلی بودا را دارد – قدیمی‌ترین مجسمه در ژاپن.

یک شهر معتبر در دوره ادو

شما می توانید تاریخ کمی جدیدتر را در آسوکا نیز بیابید. ایمایچو، در شهر کاشیهارا، خانه بزرگ‌ترین محله از ساختمان‌های معتبر دوره ادو (۱۶۰۳-۱۸۶۷) در ژاپن است. در خیابان ها قدم بزنید و از حال و هوای روزهای گذشته قدردانی کنید.

در حالی که یک علاقه مند به تاریخ می تواند به راحتی یک روز کامل را در اینجا سپری کند، مسافران معمولی باید برای لذت بردن از مناظر روستایی و تجربه ۱۷۰۰ سال تاریخ و فرهنگ برنامه ریزی کنند تا حداقل چندین ساعت را سپری کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.