اطراف ایستگاه کیوتو

اطراف ایستگاه کیوتوایستگاه کیوتو، هم دروازه و هم مقصد

ایستگاه کیوتو، که در خط توکایدو شینکانسن قرار دارد، دروازه ای مناسب برای دیدن مکان های دیدنی کیوتو و همچنین سایر شهرهای بزرگ ژاپن است. بازدیدکنندگان در سراسر دنیا برای خرید تور ژاپن اقدام می کنند.

خود این ایستگاه یک سازه کاملاً مدرن است، با مراکز خرید و غذاخوری گسترده، از جمله یک طبقه کامل به غذاخوری‌های رامن، و یک فروشگاه بزرگ Isetan.

ایستگاه کیوتو همچنین دارای یک تئاتر و شعبه‌ای از هتل لوکس گرانویا است. درست در خارج از خروجی مرکزی، برج نمادین کیوتو قرار دارد که در بیش از ۱۳۰ متر از سراسر شهر قابل مشاهده است .

این موارد را از دست ندهید

• ساختمان ایستگاه کیوتو

• برخی از مهم ترین نقاط دیدنی کیوتو در فاصله چند قدمی ایستگاه

• سفرهای یک روزه عالی از ایستگاه کیوتو

اطراف ایستگاه کیوتو

چگونه به آنجا برویم

از ایستگاه توکیو، تقریباً دو ساعت و ۲۰ دقیقه با سریعترین قطار تندروی شینکانسن برای رسیدن به کیوتو طول می کشد. اگر از فرودگاه هاندا یا فرودگاه ناریتا سفر می کنید، به ترتیب ۲۰ دقیقه یا یک ساعت دیگر طول می کشد.

از فرودگاه بین المللی کانسای، هاروکا اکسپرس شما را در مدت تقریباً یک ساعت و ۱۵ دقیقه به ایستگاه کیوتو می رساند.

ایستگاه کیوتو همچنین در خط متروی Karasuma قرار دارد که از مرکز کیوتو می گذرد.

حقایق فوری

• این ایستگاه آینده نگر در ۱۲۰۰مین سالگرد تاسیس کیوتو تکمیل شد

• کیوتو خانه حدود ۱٫۵ میلیون نفر است، اما سالانه حدود ۵۰ میلیون گردشگر از کیوتو بازدید می کنند

• این دومین ساختمان بزرگ ایستگاه قطار ژاپن پس از ایستگاه ناگویا است

اطراف ایستگاه کیوتو:کاوش در منطقه ایستگاه کیوتو با پای پیاده

منطقه اطراف ایستگاه در مقایسه با سایر مناطق کیوتو مدرن‌تر و شهری‌تر است، اما در عرض ۱۵ دقیقه می‌توانید با برخی از مکان‌های تاریخی برجسته شهر، از جمله دو مکان میراث جهانی یونسکو، معابد توجی و هیگاشی هنگانجی، به گذشته برگردید.

معابد و آثار باشکوه دوران میجی (۱۸۶۸-۱۹۱۲) ژاپن

در غرب ایستگاه کیوتو قدم بزنید و با معبد توجی، ساخته شده در سال ۷۹۶، بلافاصله پس از تأسیس کیوتو روبرو خواهید شد، این معبد تنها باقی مانده از سه معبدی است که در آن زمان مجاز به ساخت در کیوتو بودند. در روز ۲۱ هر ماه یک بازار فروش بسیار عالی در زمین های بزرگ آن برگزار می شود. بتکده پنج طبقه معبد توجی، برای بسیاری، مانند برج کیوتو، یکی از به یاد ماندنی ترین چیزهایی است که می توانید از ایستگاه کیوتو ببینید.

اگر از ایستگاه کیوتو به سمت شرق حرکت کنید، از دست دادن منظره هیگاشی هنگانجی غیرممکن است.بطور کلی دریافت ویزای ژاپن ، سفر به کیوتو و بازدید از معابد آن جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

موزه ملی کیوتو، ساختمانی متمایز از دوره میجی (۱۸۶۸-۱۹۱۲) که در امتداد خیابان شیچیجو در سراسر رودخانه کامو ادامه دارد، نمونه های بی شماری از هنرهای زیبا و صنایع دستی ژاپنی را در خود جای داده است. یک بخش جدید در سال ۲۰۱۴ تکمیل شد. نمایشگاه های ویژه در اینجا می توانند جمعیت بسیار زیادی را جذب کنند و بازدیدهای تور ژاپن در این زمان ها نیاز به برنامه ریزی قبلی دارد.

موزه های کوچک و در عین حال جذاب

مکان‌های دیگر در نزدیکی ایستگاه کیوتو که گزینه‌های خوبی به‌ویژه در روزهای بارانی هستند، عبارتند از موزه لباس کیوتو، که در آن می‌توانید لباس یک درباری دوره هیان را بپوشید. موزه راه آهن کیوتو؛ و موزه ریوکوکو، میزبان یک تفریح ​​دیجیتالی از غار جاده ابریشم است.

سفر با بچه ها چطور؟ پارک Umekoji و آکواریوم کیوتو نیز در فاصله کوتاهی یافت می شوند.

سفرهای یک روزه از ایستگاه کیوتو شامل نارا، اوزاکا، کوبه و استان شیگا همسایه است. مشروط بر اینکه زودتر شروع کنید، گشت و گذارهای یک روزه دورتر به هیروشیما در جنوب، یا کانازاوا در شمال نیز امکان پذیر است. فراموش نکنید که قبل از شروع سفر، یک جعبه ناهار همراه خود بردارید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.