اطراف فرودگاه هاندا

اطراف فرودگاه هاندااولین فرودگاه توکیو و مرکز اصلی حمل و نقل داخلی

دو فرودگاه بزرگ بین المللی به منطقه توکیو خدمات رسانی می کنند: فرودگاه ناریتا و فرودگاه هاندا. هر دو پروازهای داخلی و خارجی را در تمام ساعات روز ارائه می دهند. با این حال، هاندا بسیار نزدیک به مرکز شهر توکیو و یوکوهاما است.بطور کلی اگه تصمیم دارین برای بازدید از جاذبه های خیره کننده ی توکیو به این کشور دوست داشتنی سفر کنین؛ قبل از سفرتون علاوه بر بلیط هواپیما و رزرو هتل باید برای گرفتن ویزای توریستی ژاپن هم اقدام کنین.

با موقعیت مرکزی، حمل و نقل سریع، و گزینه های کوتاه مدت، هاندا یک نقطه ورودی عالی به کشور و برای کاوش بیشتر است.

این موارد را از دست ندهید

• بازدید از بازار اوتا برای محصولات تازه

• مونوریل توکیو برای یک سواری منحصر به فرد به داخل شهر

• اقامت در هتل کپسولی با تم هواپیما

چگونه به آنجا برویم

فرودگاه هاندا از طریق قطار یا مونوریل از مرکز شهر توکیو به راحتی قابل دسترسی است.

از ایستگاه شینجوکو یا شیبویا با JR Yamanote به ایستگاه Hamamatsucho بروید، سپس به مونوریل توکیو به فرودگاه هاندا بروید. از طرف دیگر، خط فرودگاه Keikyu را از شیناگاوا انتخاب کنید. همچنین تعدادی اتوبوس لیموزین به فرودگاه هاندا وجود دارد که هر ۳۰ تا ۶۰ دقیقه از ایستگاه توکیو حرکت می کنند. اتوبوس های لیموزین نیز از برخی از هتل های اصلی حرکت می کنند.

تاریخچه هاندا

در سال‌های قبل از همه‌گیری کووید-۱۹، این فرودگاه به بیش از ۶۰ میلیون مسافر در سال خدمات رسانی می‌کرد و آن را به شلوغ‌ترین فرودگاه کشور و یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان تبدیل کرد. هاندا در سال ۱۹۳۱ افتتاح شد و فرودگاه اصلی توکیو و یوکوهاما برای پروازهای بین المللی و داخلی بود.

در سال ۱۹۷۸، فرودگاه ناریتا افتتاح شد و مسئولیت اکثر حمل و نقل هوایی بین المللی توکیو را بر عهده گرفت، در حالی که هاندا به حمل و نقل اکثر مسافران داخلی این کشور ادامه داد. پس از تکمیل باند جدید خود و ساختمان ترمینال بین المللی جدید در سال ۲۰۱۰، هاندا شروع به خدمات رسانی به مسیرهای بین المللی بیشتری کرد.

اطراف فرودگاه هاندا

در فرودگاه بمانید

از آنجایی که ترمینال بین المللی فرودگاه هاندا ۲۴ ساعته باز است، منطقه اطراف تعدادی اقامتگاه انعطاف پذیر برای کسانی که دیر یا زود پرواز می کنند ارائه می دهد. هر یک از سه ترمینال فرودگاه نیز هتل مخصوص به خود را در محل دارد.

برای کسانی که مایل به اقامت در ترمینال هستند، هتل رویال پارک توکیو هاندا در ترمینال ۳، هتل هاندا اکسل توکیو در ترمینال ۲، و First Cabin Tokyo Haneda، یک هتل کپسولی با تم هواپیما در ترمینال ۱ واقع شده است. هتل های دیگری در این نزدیکی وجود دارد که اکثر آنها با اتوبوس های رایگان سرویس دهی می شوند.

سوار بر مونوریل

مونوریل توکیو که در ابتدا برای المپیک ۱۹۶۴ ساخته شد، یک راه بسیار منحصر به فرد برای رسیدن به منطقه فرودگاه هاندا و اطراف آن است. مونوریل با توقف در هر یک از سه پایانه، مناظری از خلیج توکیو را در مسیر خود به ایستگاه Hamamatsucho ارائه می دهد که حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. از ایستگاه Hamamatsucho، می توانید خط Yamanote، خط اصلی حلقه توکیو را بگیرید.

اطراف فرودگاه هاندا:بازار اوتا

اگر قبل یا بین پروازها زمان زیادی برای کشتن دارید، بازدید از بازار اوتا را در نظر بگیرید، راهی عالی برای کشف برخی از بهترین محصولات محلی شهر و مناطق اطراف آن.

بازار اوتا که تنها یک ایستگاه دورتر از فرودگاه و در قطار سریع السیر توکیو مونوریل هاندا قرار دارد، یکی از بزرگترین بازارهای ژاپن است.که بازدیدکننندگان تورژاپن ارزان از آن دیدن می کنندو با بیش از ۳۸۰۰۰۰ متر مربع مساحت، بزرگتر از بازار ماهی Tsukiji است (که از آن زمان به مکان جدیدی نقل مکان کرده است) و دارای مجموعه عظیمی از سبزیجات، میوه ها و ماهی است.

در فرودگاه

هاندا کارهای زیادی را برای انجام در داخل ترمینال های فرودگاه ارائه می دهد. از عرشه‌های رصد، می‌توانید هواپیماهایی را ببینید که بلند می شوند و فرود می‌آینند. در حین قدم زدن در منطقه خرید ادو کوجی، از گذشته دیدن کنید یا در شهر پاپ توکیو خریدهای فرهنگی پاپ انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.